Jump to content

Индикация колани


severide

Recommended Posts

Здравейте, взех си наскоро а3 2004та 1.9тди и нямам индикация на таблото за колани. Четох из форума и до колкото разбрах, не всички идват с тази опция, та може би я нямам, но искам да съм сигурен. Вижте снимките отдолу. Също така, може ли да се добави допълнително някакси тази букса? На та,.блото имам индикацията която е за колан, но никога не светка. Възможно ли е тази букса която е отдолу, кабела й да е бил в кутията под седалката при аирбага, но да е разкачено от предишен собственик за да не издава сигнал?

 

На предната седалка, под нея, като се свали малкия черен капак, имам това само:

 

6_nrH_KBR2_P6gZfAuWKWQ.jpg[/img]

x0narb1UQAC0jUd8p4WDog.jpg

Видях букса и под седалката, която не е закачена и към нея не видях да води някакъв кабел?

i-KTAZzhRwK5YpvLyFuXMg.jpg

TRSfoBSTQlGKSfRvaxn_rQ.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това под седалката на последните 2 снимки не е букса.

Като цяло не съм сигурен дали би си струвало добавянето на тази "екстра". Нека по-запознатите да кажат какво точно трябва да се направи, за да я има, но като цяло е много разправия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, manoleo написа:

Това под седалката на последните 2 снимки не е букса.

Като цяло не съм сигурен дали би си струвало добавянето на тази "екстра". Нека по-запознатите да кажат какво точно трябва да се направи, за да я има, но като цяло е много разправия.

Ами аз като цяло, не бих се занимавал да я добавям, а ако просто я е ИМАЛО и предишния собственик я е махнал. Това ми е мисълта.

преди 15 минути, Passi написа:

Виж дали на закопчалката има кабел.

Къде точно се намира кабела? Има 2 жила в закопчалката до колкото видях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали шината под закопчалката на колана е облечена в пластмаса или е гол метал.Ако има датчик кабела минава под пластмасата а ако няма си е гола шина.При Голф 5  което е второ качество А 3   поне е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...