Jump to content

Какво масло двигател и скорости


sbondjov

Recommended Posts

Здравейте какво масло за двигател и скорости може да предложите за колата ауди s6 c5 340 коня от скоро я имам 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 8/5/2018 at 8:33, sbondjov написа:

Здравейте какво масло за двигател и скорости може да предложите за колата ауди s6 c5 340 коня от скоро я имам 

Motul X-Clean 5W40. :) 

ОЕМ Ауди 5W40 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Всичко е сменено ролки ,ремъци водна помпа,термостат ,масло двигател и масло на скорости и един семеринг .

Частите са качествеми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото на последните 2 коли, на които слагам не съм доволен изобщо как се държи. Оказва се че не съм само аз. Иначе го слагам по навик от 10години сигурно, явно са го прецакали или има ментаци не знам...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро има мента много.

Аз и още 10 коли го караме без никакви забележки.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Castrol 5w40 на двигателя ,на скоростите не сложихме zf  ,а пак немско  IGAT ATF 9000 за сега е ок ,ролки Ina ,водна помпа Saleri ,ремъци Optibelt,свещи bosch,обтегач Swag ,термостат Behr и един семеринг Reinz.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 8 смени с Motul 10w-40 и един път с Havoline Texaco 10w-40. Разлика в работата на двигателя не намирам, но Havoline изчезва доста по-бавно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/3/2018 at 0:17 PM, DLS said:

Иначе го слагам по навик от 10години сигурно, явно са го прецакали или има ментаци не знам...

Последните 1-2 години excess-a е с друга рецепта....горе-долу откакто вдигнаха цената.

Редактирано от robobug
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава или лоша рецепта ще е това? И ментаците по коя ли от двете са? А всъщност цената май си е същата, аз откакто се помня все е било 75лв петицата.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето ще покаже,аз мисля че ще си изкара смяната ,а аз сменявам ваичко на време като минат 50000 хиляди км. сменявам всички пак .Парите не ме претесняват а тези км. ги навъртам бързо така че ...Не аъм някой стеткаджия .Майстора предложи тези части аз съм ок за тях колкото изкарат . /)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междо другото фаровете са оправени и полирани вече мислех да слагам фолио на тя отпред ама още се чудя ,на 307000 км .Момчето от който я взех каза че е минал 50000-60000 км в България .Ролките и ремъците като ги свалихме бяха в добро състояние .Каза че ги е сменявал като я е взел ,поне за това не ме е излъгал .За пръв път ми се случва като копувам кола да ми кажат кое е сменото и да е истина .Но този път преди да я взема я прегледахме при майстора който ми ремонтира колите .Общо взето доста неща бяха сменявани юо колата но си има и работа по нея. :)

56D576C0-D7CD-4B2B-AA6E-7957D54A1D9C.jpeg

Редактирано от sbondjov
...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...