Jump to content

Турбо К03-29 ъпгрейд?


mitko.be

Recommended Posts

Най-вероятно турбото ми се нуждае от рециклиране и се чудех дали не е по-удачно да го заменя с по-добро? Доколкото знам този модел грее много и лесно пука чугуна? По-добре ли ще е да сложа К04? Като не ми се сменят дюзи, дебитомери, генерации и тн. Колата е на газ и няма да се използва за състезания. Идеята ми е ако е възможно да сложа по-добро турбо и леко да я подсиля без да се налага смяната на други части и без да се вдигне разхода на гориво. За рециклиране искат 600лв, но съм отворен за предложения как да излезна от ситуацията максимално лесно и удобно тъй като момента е сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимаш си едно китайско К04 015 и си слагаш оригинална средна част. Всичко ще ти дойде към 1000лв.
Ще бъде готово за около 220кс, но дюзите ще ги изтаваниш на 210 някъде.
Ако колата ти има чип. Ако няма, ще трябва да проима.

Един дол дренки са иначе като здравина.
По-здраво трябва да е по-голяма топлата част за да не е толкова рестриктивна. само че тогава отиваш на колектор и чип минимум и доста повече лаг.
Най-евтино ще ти е рециклаж.
Обади се на GR Turbo. ще ти дадат по-добра цена. Мен ми взеха 480лв с 6м. гаранция.
Реално, ако имаш познат с отстъпки - Мелет средната част е 300лв - другото нагоре е горница за сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.08.2018 г. at 14:05, mitko.be написа:

 За рециклиране искат 600лв, но съм отворен за предложения как да излезна от ситуацията максимално лесно и удобно тъй като момента е сега.

Имали ли краен резултат и евентуално цени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...