Jump to content

Проблем с пръскалки на чистачки


Pacoarabiata

Recommended Posts

Момчета,спряха да ми пръскат пръскалките и на предно и на задно стъкло!?

Свалих ги изчистих ги,продухах ги и пак нищо.

Не чувам помпата при пръскане а и не съм сигурен дали трябва да я чувам(не съм обръщал внимание)

Идеи?

Къде се намира помпата за пръскалките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз, с все помпите и пръскачките за фарове и маркучите. Като видях, че се майа калника за да се смени и всичко в торбичката и в мазето хахахха

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

При мен пръскалките на стъклото спряха да пръскат, а тези на фаровете пръскат. Какъв може да е проблема? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През подкалнина мога ли да стигна до него, кое точно трябва да сваля, за да имам достъп? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега я огледах, помпата се чува да работи и видях, че тече течност точно между калника, явно нещо е скъсано или извадено някое маркуче, което отива към пръскалките? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено се къса сгъвката между капака и купето - слагаш една снадка на тръбата и се оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше скъснан точно в кланика, след входа на кланика където отива вече надолу към казанчето. Снадих го със по-голямо маркуче за сега работи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Колеги, имах същия проблем със загуба на течност до левия калник. След като го оправихме, изведнъж помпата спря да пръска течност. Свалихме помата, подадохме 12в. и си работи. Къде може да е проблема. Гледах предпазителите и не видях някой да е изгорял. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, djbran написа:

............

Оказа се че след изтриване на грешката се задейства помпата. Интересно защо не пръска към фаровете и не работи задната чистачка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...