Jump to content

Audi Concert Speakers


r3z0n4t

Recommended Posts

При Ауди Концерт кои говорители трябва да са налични?

Днес установих че на предните врати и на централното място на таблото НЯМАМ пищялки?

Дали не се предлагат със концерт?

Може би при Симфони ги има?

Някой сменявал ли е изобщо някой от говорителите със Афтърмаркет? ии със какъв? може би посредством адаптер?(за вратите)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно защо не ми ряботят задните колонки във вратите и отпред на шофьорската врата? Незнам от къде да започна от радиото..или да разглобя вратите? в багажника имате ли буфер? за Авант става на въпрос?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С уговорката , че в информацията по долу не съм 100% сигурен

1: 6 Говорителя , усилвателя е един модул с радиото

2: 8 Говорителя, като 1 + суб + мид в средата на таблото. Усилвателя пак е в радиото, но с повече канали. Суб-а на седан е на задната кора, на авант при                        резервната гума или отстрани в калника

3:  B&O 14 говорителя, отделен усилвател в багажника

 

Ако инфото не е вярно, да ме поправи някой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се оказа че е от скапаните - най-скапаната музика :)

Само 2 пищялки на таблото..+ 4 говорителя във вратите(3 от тях не свирят...ще се опитам да открия причината)  ии на задните врати пищялки...на предните врати нямам :)...нямам буфер и нямам усилвател в задния калник :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи си една OBD диагностика. Трябва да ти излязат грешки за неработещите говорители. Ако са от типа Open Circuit, то най вероятно се изгорели.

Ако са други - дай ти тук да помислим, преди да "чупиш" корите на вратите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече свалях корите...говорителите са спекли и не мърдат.

Някой слагал ли е Афтърмаркет говорители по вратите? посредством адаптери 200мм и 165-170мм съответно за 8” говорители отпред и 6.5” за отзад? 

Намерил съм адаптери сега се чуда какви говорители да взема за отпред понеже 8” са доста дълги и се притеснявам да не опират във шейната на стъклото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...