Jump to content

Питане за една букса???


kapitango

Recommended Posts

Колата е А6 ц4 1995г. Буксата се намира над краката на водача на таблото с релетата.

Някой има ли представа за какво е оградената в червено букса, Като я включа и окъсява мигачите и започват да мигат като аварийки без значение дали е включен ляв или десен. Като я извадя тази букса и всичко работи нормално. Но ме човърка къде отиват кабелите от тази букса. http://media.snimka.bg/s1/6239/038722838-big.jpg?r=0

Редактирано от kapitango
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За буксата не знам, но дали случайно имаш допълнително монтирана аларма?  Обикновено като се прецакат диодите за светлинния сигнал на алармата става така(мигачите почват да светят заедно) . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Премахнах всичко допълнително, и аз първо това си помислих, че диодите са пробили но не е от това.

Имам съмнения, че тази букса е за лампите по ремаркето, понеже, вчера открих, че колата е имала теглич, който е свален и най вероятно кабелите са прерязани някъде и не са изолирани. Тези дни ще огледам по-обстойно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро свалях допълнително монтиран теглич. Сега захранването за крушките се хваща в лявата нища в багажника на буксите зад стойката на аварийния триъгълник. Отделно върви един кабел до реле 301 за индикация, че теглиш и да не дава грешка за изгорели светлини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Още не съм открил за какво е (не съм се занимавал). Просто съм я изключил и за сега всичко си работи коректно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...