Jump to content

Дебитомер ауди ABK


SIMO

Recommended Posts

Здравейте колеги, издирвам плочката на дебитомера по която върви четеца. Става дума за керамичната плочка която произвежда Димитър Узунов от Пловдив.Свързах се с него но той вече няма налични.

Ако някой си е купил в повече и му е останала ще се радвам да я закупя .

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че инженера се е отказал да прави плочки за тези дебитомери :huh: Ако някой има едва ли, ще ти продаде щом вече няма производство освен, ако не си е разкарал АБК-то ;)
В тази връзка да питам някой пробвал ли е китайските дебитомери на JUN BIAO ?  За съжаление само плочки по  29$ не предлагат за разлика от за други дебитомери, които правят.
Цената на целия дебитомер с доставка излиза  около 80$ т.е. към 130 лв.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този явно рециклира дебитомери. На снимките от фийдбек-а се вижда че долната част е закрепена с видии.

И е 83 лв. Същия продава и плочката за 50 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея дали са рециклаж или изцяло ги правят (копират) някъде из Китай :nixweiss: Китаеци пише ли някъде, че ги рециклира ?. Гледам на всичките на капаците отгоре няма никакви символи (марки и парт номера). А това, че отдолу са с нитове може такава да им е китайската "технологията" при сглабяне. Затова и попитах някой дали ги е ползвал да каже мнение ?
Коя според теб е плочката на китаеца, която е за този дебитомер, че аз като търсих не я открих по съвпадение на номер ? (може и нещо да не съм догледал).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За този китаец говорим, но аз лично не съм убеден, че тази е правилната плочка ! Ако иска пиши му на китаеца и му кажи, че ти трябва плочка за дебитомер за АБК Audi 037906301C да видим, какво, ще каже ?

.п.п. Сега видях, че по другия номер 0280202130 има съвпадение в обявата на китаеца. Само не знам, ако снимката е реална не трябва да ги има тези запоявания с жичките, че доколкото помня там заставаха едни контактни пластинки !


Тук в една тема колега беше пускал снимки на двта вида с 2 писти и 3 писти вижда се добре плочките:

dsc01164l.jpg

dsc01165oz.jpg

Редактирано от esox hunter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз това се чудя за контактите и жичките.

Писах на китаеца според него този номер 0280202130 е по БОШ и плочката е съвместима.

А на мястото на контакторите просто се запояват жичките.

Ама дали е така господ знае :-)

Освен да поръчам една и да пробвам най много да съм назад с 50лв а дебитомер за проба имам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е все някой трябва да се жертва :hilezh: Ако не ти е проблем поръчай па да видим. Жичките и запоеното може да се отстранят не е проблем. После е важно, след като се монтира, ако не знаеш точно как да го настрои някой, който знае за да не се "обвинява" плочката, че не става ;) Пиши после в темата да знаем има ли смисъл от тези плочки при положение, че вече няма родно производство.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми май няма да пиша за китайската плочка. Току що един колега ми писа че има от пловдивските плочки останала защото продали колата.

Така че това е по добрия варянт. Поне ще съм сигурен в плочката и ще имам една константа а не

2 настройка и плочка която не е ясно каква е.

Между другото имам 3 дебитомера що годе работещи 2 и едни който не е отварян никога.

Така че съм в експерименти :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Ще погледна дали не ми е останала и на мен ... ако я пазя ще ти пиша. 

Имам я, карал съм с нея някви километри. Ако я искаш-твоя е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...