Jump to content

предстояща покупка


Recommended Posts

Здравейте съфорумци

Решил съм да си купя AUDI A6 3.0 TDI 272HP 2016г. модел

Въпроса ми е,не дали е хубава или дали си заслужава,а има ли някакви слабости откъм мотор или скорости или каквото и да било друго.Колата ще е в гаранция но за в бъдеще трябва да знам какво ме  чака.Освен че ми харесва исцяло като кола AUDI,не разбирам от тая марка,поне за сега.

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кола на няма 2 години никой няма да може да ти каже конкретно слабите места :) Ако е със с-троник, смяна на масло на 60к, вериги на 150-200к, но това вече се водят "обслужвания".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,но аз имах предвид като цяло за модела от тази година,а не за това че ще е на почти 2 години

Но пък и никой да не знае като я иимам ще се похваля

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах възможност да карам този модел (произведен септ 2015) в продължение на месец.  Много удобна кола, тиха, комфортна.  На мен лично автоматика ми допада, куатрото много ми помагаше зимата в БГ.  Откровено казано очаквах мотора да дърпа повече, аз лично не усетих разлика от същия мотор преди фейслифта, който пак карах около 2000 км.  Матричния ЛЕД е супер, колата беше със спортни седалки които са супер удобни.  Спортния волан много ми харесва, мисля че обикновения седи грозно в този модел, но това е дребна болка.  Човека който караше редовно колата я беше натиснал над 200 км/ч за по-дълго време и след това се наложи аз да доливам 1 литър масло, но не мисля, че е голям проблем.  При мен зимата разхода беше около 10 дизел градско в София и под 8 литра на дълъг път.  Ако е изгодна цената за мен си струва.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателния отговор.колата е на 35 000 км,докато стигне 200 000 км най вероятно ще я сменя 2 пъти.Цената поне за това което успях да намеря до момента е между 27и 35к евро.Като последната която намерих и се чудя  коя да взема е 320 коня,но като знам колко ще ми е застраховката тук направо се плаша но пък от друга страна 320 са си 320 кончетаПри всички случаи каквото и да взема ще се похваля и ще кача снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фейслифта е много пипнат както визуално така и технически. S tronic кутията е с обновен хардуер и софтуер и това се усеща определено. Този мотор е много тих за дизел и върви чудесно. Първите месеци когато пуснаха фейслифта имаше проблем с разпределителните валове на този мотор и ги смянха гаранционно, май и акция имаше. На кратко, взимай и не се чуди. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Още малко ще се наложи да почакам,но до януари се надявам да се хваля и то много да се хвваля 😂😂 Сънувам я вече,нямам търпение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случва се. Пари, ангажименти. Колебания.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма колебания.Случиха се непредвидени неща.Но ще стане.даже сега ако падне нещо изгодно може и последния модел да е.Ще видим,има време още няколко месеца до януари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

От няколко дни вече съм горд собсвеник на тази красавица.Незнам ка да събера повече от 1 снимка,за което сори

20211230_095718.jpg

Редактирано от Niko11
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...