Jump to content

Спирачки


Unbeatable

Recommended Posts

Преди около седмица смених задни дискове и накладки , защото бяха за смяна. След като ги смениха взех колата от зервиза и педала на спирачката стана много мек при натиск и като спирам в движение докато го натискам започва да спира и от един път става пак много мек и го натискам още за да спре .... много е странно за обяснение. Отидох пак до сервиза и ми казаха , че нямало въздух по спирачната система трябвало да минат 2,3 дни и щяло да се оправи.... мина вече седмица и пак ще ходя , защото е същата работа... Ако на някой му се е случвало нека сподели какво да ги питам да не ме метнат пак да ми кажат изчакай още 3,4 дена и пак ела............. П.п Колата е ауди а4 б5 110 АФН

Забравих да добавя и че на следващия ден ми светна лампата за спирачките и абс-а 2 пъти , но само тогава до сега не е светвала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вариант да е заминала горната пома, и при натиск да пропуска на обратно в казанчето от нагнетателната гумичка(задната държи маслото да не  тече, предната е нагнетателна). За това ти пропада педала.  За късмет при смяната и предполагащото помпане е....е било за последно.

Трябва да се вдигне на крик да се натисне педала и да се задържи, ако пропадне и отпусне колелото....значи течноста се връща в казанчето.

Мое мнение, не е 100% сигурно, но е вариант.

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...