Jump to content

Проблем с плафоните


pleomaxx

Recommended Posts

Здравейте изчетох всички теми във форума свързани с проблема ми който е следния: Плафона изобщо не светеше когато е на степента за отворени врати след стъпките в горната тема с пускането на кабел между кафяво-белия кабел и кабела на бутона на задната врата  свети само когато извадя ключа от боша и съответно изгасва след 30 секунти или когато заключа колата, но при нито една отворена врата или при отключване не иска да светне кабелите под мокета са проверени  няма изгнили изолации и т,н. Колата е с някакъв афтърмаркет модул за централно възможно ли е от него да е проблема ? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Просто плафоните се презапояват(валидно за фейслифт б5). При мен така реших всичко, но не четох теми ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Някой знае ли къде точно е този Куплонг. Под жабката в краката или под колана на пасажера? При мен светят когато си искат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Някой знае ли къде точно е този Куплонг. Под жабката в краката или под колана на пасажера? При мен светят когато си искат. 

 Направих процедурата с кабелите от темата. Но май имам проблем с клемореда на контактния ключ. Някой път при изваждане не светва плафоните или едвам свети. Преместих с единия тънък бяло кафяв кабел, не с дебелия от последната врата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Проблема беше от инсталацията. Под мокета на пасажерската седалка е общатата маса кербовката беше окислена след презапояване всичко е точно.

P.s Забравил съм да пиша тогава 😀

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...