Jump to content

Зимни гуми за А3


murnau

Recommended Posts

Здравейте

купих 4 Фулда Кристал Монтеро 3 , 195, за зимата днес, кажете ми, че не съм сгрешил :)
Баща ми настоява за Клебер постоянно...

Мерси

Редактирано от murnau
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със същите съм и аз, но само отпред. Гумите са си добри. Ако ме питаш мен, не се занимавай да сменяш и купуваш по-скъпи. Разлика няма да усетиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като купувах, най-добрата гума по тестовете на ADAC и мненията, беше Goodyear Ultragrip 9 и взех такъв комплект. Сега вече не е така. Следващата зима като разкарам моите, защото сега ще им е втори сезон, ще заложа на Continental. Всичко останало е ала-бала, а точно за зимни гуми компромис никога не бих направил.

Твърдения, че всички гуми са еднакви, независимо от цената, няма да коментирам, не мисля че има смисъл. Надявам се да не срещам хора с такова мислене по пътя, докато шофирам. Аз разликата я усетих с летните ми гуми, именно защото там не подбирам много.

За летните сложих Фулда. Гумите са окей, но не са нищо особено, шумни са и нямат поведението на гореизброените марки. Та, приключих с експериментите с Фулда.:hilezh: Колата беше с гуми Гудиър отпред+Континентал отзад като я купих, които бяха на няколко години и се държаха много по-добре от Фулдата, която я карам втори сезон.

 

ПП Фулда, Дънлоп, Дебика, Сава, са част от Гудиър. Не съм сигурен дали всички са тяхна собственост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за лятото си взех DEBICA PRESTO UHP 2 на 17 джанта и съм крайно недоволен.Никога повече няма да си взема Debica.Зимата търкалям Continental WinterContact TS 860 на 15ки,еми няма такива гуми.На сухо са в пъти по-добри от дебицата,за мокро да не говорим..:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/5/2018 at 5:35 PM, Citizen8200 said:

Continental WinterContact TS 860

 

Да, да. Айде моля ви се с тоя Континентал и класиранията му в ADAC. 

 

Миналата година купих чисто нови TS860-ки, на 4 седмици дот. 

Въобще не съм доволен от гумите. На киша и сняг много често се включва ESP.

Толкова скапано сцепление няма. 

Трябваше да си купя Дънлоп или Мишлен за тея пари. 

Стария Континентал си беше доста, доста по-добър. От летния ContiContact Premium 5  също съм страшно доволен, но TS860 е разочарование. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз миналата година си взех 4х точно такива Континенталки за зимата, с ДОТ отпреди 3 седмици и съм страшно доволен, дори на сухо и мокро може да се каже, че не откривам кой знае каква разлика с летните (също 4х Конти премиум контакт 5 с ДОТ от тази пролет). И не са само ADAC, които ги поставят на първо място, а още 15 други теста и хора по света - клик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са правени в Румъния, ако има някакво значение. Не знам, ще видя как ще са тази зима. Може и просто да съм очаквал повече от гумата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...