Jump to content

Проблем фарове


Truplaya

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам нужда от помощ за регулиране на адаптивни фарове биксенон в Пловдив. Бях на гтп и ги свалиха максимално долу, което пак е високо. Пробвах с ваг ком, но не реагират.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Ауди мисля, че струва около 20-30лв да ти ги регулират, поне звънни ги питай, през телефона няма да ти вземат пари :hilezh:

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

И в ауди не успяха да ги направят. Обмислям да си взема нови вече. Някой в Пловдив да знае читав сервиз който да ми ги смени и кодира после?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаят причината, трябвало друг ден да отида понеже било много работа. В крайна сметка си поръчах тези.Screenshot_20181107-132215.thumb.jpeg.33

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл, че като се заговори за фарове винаги се препоръчват запазени втора употреба или най добре рециклиране на твоите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете са супер! Аз съм вече 6 години точно с такива, само че за Б7 и съм много доволен. Обаче са скъпички, затова всеки гледа да рециклира.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запазени фарове за ауди от морга няма, афтърчаркет тунинг фарове са със същите лупи като фарове за опел кадет 92ра. Или рециклиране или лупи Ево.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално този вид фарове са доста качествени. Със щипки са и могат да се отварят и аз отварях моите преди 6 години и също преди 4 дни за да видя състоянието на рефлекторите на лупите, тъй като ми се наложи да свалям бронята заради халогените. Не видях никакви промени - всичко беше перфектно както когато бяха чисто нови.

 

Разбира се не са за винаги и един ден и тяхнте рефлектори ще имат нужда от рециклиране, но това важи за всички фарове.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е толкова зле положението. Даже бих казал, че осветяват доста добре с не много хубави крушки73ead387f3d944f17017aa5918a9979b.jpg54497a29f294e0fd633b870a0164c78b.jpg4d52d78e3a5b73be3fc028174e4850c9.jpgb033ceb8d49313fd93f8ef381198175f.jpg3a013be210b62aafc6fa990d7e1ddf98.jpg

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дадоха ми безплатни някакви от тунинг фирмата. Ама 55 вата примерно, а съм можел да сложа 75 или нещо от сорта. С две думи да съм си ползвал моите най-добре.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Всъщност са китайски някакви 35 вата

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

45 minutes ago, Truplaya said:

Дадоха ми безплатни някакви от тунинг фирмата. Ама 55 вата примерно, а съм можел да сложа 75 или нещо от сорта. С две думи да съм си ползвал моите най-добре.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Всъщност са китайски някакви 35 вата

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

 

Имах предвид халогенни, лед или ксенон?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, Truplaya said:

Не е толкова зле положението. Даже бих казал, че осветяват доста добре с не много хубави крушки73ead387f3d944f17017aa5918a9979b.jpg54497a29f294e0fd633b870a0164c78b.jpg4d52d78e3a5b73be3fc028174e4850c9.jpgb033ceb8d49313fd93f8ef381198175f.jpg3a013be210b62aafc6fa990d7e1ddf98.jpg

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Друго си е allroad-a колега, аз там зад гранда немога да се кача и фаровете стоят уникално!

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже и не я бях вдигнал както обикновенно :), а фаровете придават по-съвременен вид на колата и както светят до сега май не съм имал такива светлини на никоя кола.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте.

Имам AUDI A6 Allroad 2011 (като на снимките от EHKOB) и имам следния проблем:

При поздрав (примигване) се включват и двете двойки фарове, т.е. светват и четирите крушки на дълги и дават супер осветен път, но при нормално превключване от къси на дълги светлини са активни само лупите (двете крайни крушки) на фаровете и осветеността на пътя не е достатъчна.

Ходих по майстори, правиха опит да активират и двете вътрешни крушки, но не успяват.

Сблъсквал ли се е някой от вас с този проблем или дали има информация за неговото решаване.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен фаровете ми осветяваха добре , но при смяната на вериги използвах момента и ги пратих на герака за рециклиране като смятах че няма да има кой знае каква разлика, но определено след като си взех колата и направо си сложих слънчевите очила като светнах фаровете:lupe:

Светят страхотно , шегата настрана

Също така ми поправи и завиването на фарките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...