Jump to content

Окачване А4 Б6


AUDIA419TDI

Recommended Posts

Здравейте! Сменил съм цялото окачване на колата включително феродо на спирачките и водачи на супортите. Модела А4 Б6 1.9 131 2002г КОМБИ. Проблема ми е следния кигато минавам през неравност се усеща луфт някъде по предница и като минавам леко в някоя дупка, ако е по голяма от ляво все едно колелото ми се изсипва рязко и изчуква извеснъж. Къде може да е проблема? Възможно ли е да е амортисьори и тампони на макферсон? Благодаря предварително лек ден. 

Редактирано от AUDIA419TDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го играх тоя филм! При мен се оказа амортисьора.Не беше изпуснал ,но имаше някъде в даден момент луфт и докато усетя от къде е смених цялата дясна част .Тампона няма какво да му стане (от него неможе да усетиш луфт или чукане)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега

Заедно с окачването което си сменил трябва да има и едни фтулки за носачите или шарнирите (не съм сигурен за кое от двете трябваха) тях смени ли ги ??

Провери и болтовете на магарето защото някой майстори го разхлабват и него незнайно защо и после забравят да го затегнат ( при мен на В7-цата беле такъв проблема)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ще проверя за тези тампони.... Но май си отива на амортисьори работата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...