Jump to content

ПОДАРЯВАМ


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Привет колеги!

Подарявам ново хендсфри / Handsfree Ериксон HF6500 в оригиналната опаковка.

Комплектът включва всичко необходимо за монтаж на ГСМ в автомобил - разговорно устройство с микрофон и говорител, свързващите кабели, стойка за ГСМ и крепежните елементи. Има и оригиналното описание.

Снимки има тук: http://prodavalnik.com/avto-hendsfri-handsfree-hf6500-ericsson-i26648731

 

Предпочитам лично предаване в София. 

Контакт - с ЛС или на ГСМ-а от обявата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 200гр полир паста Т10  и 100гр шлайф паста C20 на Микра за машинно,купих ги за моята кола,но след като се отказах и я закарах професионално сега ми стоят,а няма смисъл.Предпочитам,който има желание да дойде да си ги вземе на място с куриери не ми се разправя в момента :)

Намират се в Пловдив :)

Редактирано от Kutrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 200гр полир паста Т10  и 100гр шлайф паста C20 на Микра за машинно,купих ги за моята кола,но след като се отказах и я закарах професионално сега ми стоят,а няма смисъл.Предпочитам,който има желание да дойде да си ги вземе на място с куриери не ми се разправя в момента :)

Намират се в Пловдив :)

Здравей КОЛЕГА мога ли да кандидаствам за пастите ако не си ги подарил вече .

Ако може тел и адрес на лс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Подарявам следните неща

тас 14" P/N 893601147

основа за решетка с уплътнение  и решетка(за въздухозаборника на В4) P/N 893 809 098 B и P/N 893 819 408

дръжка над вратата 4А0 857 607 В

водна помпа за АВТ дв. когато я смених не течеше но има луфт

post-849-0-17691800-1378458434_thumb.jpg

кожух на фар ляв и рефлектор десен

маркуч за хидравликата(леко сълзи)

София ж.к. Дружба са нещата 

тел. 088 9604899 Жоро или на ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам "карбонови" бъбреци от бмв е60 , лака е обелен , отдолу се вижда имитацията на карбон предполагам с водна шкурма малко лак и желание ще станат като нови 

някой ако го иска - ЛС 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

подарявам зимни гети непромокаеми на Ташев , появиха се от някъде в офиса , нямам представа от къде нямам представа за какво се ползват и не ми трябват . нови са с етикет.

Публикувано изображение

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

подарих ги още същият ден колега, съжалявам  :bia:

 

 

вчера ми пристигна един айпод от ибей с някви измислени слушалки тип тапа , нямат марка така като гледам , свирят сравнително прилично но аз си имам оригинални айподски някой ако иска да свирка. за заместител стават.  :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам ролки за ангренаж за z1 /b4/

Ползвани са ,но има още ''хляб'' в тях...

Мисля че са 'Ина'...

Владислав-0888 843 089

За София може и да ги видите на място...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам т. нар. "светеща жица" като тази на снимката. Дължината е 1м или 1,5м. Цветът е червен, но като се включи свети по-скоро оранжево /като оригиналния цвят на подсветка на таблото на 80-ките/. Единственият й кусур е, че като се включи от пластмасовата част, която влиза в запалката се чува неприятен дразнещ постоянен звук, но с малко майсторлък това може да се избегне. Ако някой се позаинтересува ще му пратя и реална снимка.

П.С.: ще помоля 'колеги' с по 1-2 мнения във форума да не пишат по разбираеми причини.

 

.

Колега, ако е налична ще се радвам да я имам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам ролки за ангренаж за z1 /b4/

Ползвани са ,но има още ''хляб'' в тях...

Мисля че са 'Ина'...

Владислав-0888 843 089

За София може и да ги видите на място...

Запазена обтяжна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едни 4 х секретни болтове сираци ми се мотаят и все не ми идва да ги изхвърля, та ако някой сметне, че може да са му полезни да пише на ЛС.

 

031704563-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едни 4 х секретни болтове сираци ми се мотаят и все не ми идва да ги изхвърля, та ако някой сметне, че може да са му полезни да пише на ЛС.

А ключ за тях ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам всички букви от лятната игра на Лукойл и талонче с -10ст. Оказа се, че отстъпката важи само за Екто горивата, което не ми е от полза изобщо. Ако някой иска, мога да му ги изпратя и да иде до някоя бензиностанция и да си вземе карта. Срока за вземане на картата е до края на Октомври.

 

Едит: запазени.

Редактирано от Da Nail
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...