Jump to content

ПОДАРЯВАМ


Recommended Posts

Дай ги ако стават за Audi80 B4 1993 година, по-добре такива отколкото никакви!

прочетох и аз ееееее :hilezh:

Не и е ден на мойта каляска

Редактирано от stojan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко си смених долните лайсни от дясната страна на колата. Ако има някой нужда от предна, дясна лайсна, подарявам я, леко е зачупена към края, но ако има ентусиасти, може да се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преден ляв жълт немаркиран мигач за AUDI 80 B3.Ако на някой неговият е спукан ще му свърши чудесна работа!Десният е пукнат, лепен, но за зор заман също става :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам тас за В3- ка, 14 цола, оригинален. Леко е оръфан по краищата, но е по- добре отколкото без него :hilezh:

Всъщност имам два за подаряване, но втория ми е "резерва". Ако все пак някой го е закъсал, ще му подаря и втория :hilezh:

Стъклото Бош за ляв фар за В3- ка е запазено за колегата D_I_V_A_K_A, който обаче да вземе да ми се обади и да си го вземе, защото ми се пречка в килера :hilezh:

Подарявам и пластмаста между бронята и пластмасовата стойка за регистрационния номер(един правоъгълник, който отделя малко от бронята пластмасовата стойка на номера)- за В4 е и не пасва добре за В3- на мен ми я подари колегата Fossil :hilezh: , защото моята беше потрошена, а от В3- ка здрава не намерих цели 2 години и се отказах да търся :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам на колегата от Варна на когото сьм обещал топката от скоростния лост,но нека ми прати лично,че се правих на хакер оня ден и неволно сьм му изтрил координатите...!!!Колега,пазя ти я,само ми прати тел.номер...!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един излишен изпарител за газова уредба тип турско Lovato понеже аз си взех нов този го подарявам ако някой се интересува да се обади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам 2 бр коруби от табла за б3 седят ми в двора и няма къде да ги сахранявам така че някой ако има нужда да пише, за района на софия е обявата, 0898 65 82 94, или на лс :respekt:тоест обявата е за цялата страна ама трябва да дойдете да си ги вземете

Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам 2 бр коруби от табла за б3 седят ми в двора и няма къде да ги сахранявам така че някой ако има нужда да пише, за района на софия е обявата, 0898 65 82 94, или на лс :respekt:тоест обявата е за цялата страна ама трябва да дойдете да си ги вземете

Какво имаш предвид под коруба колега?Можеш ли да дадеш снимки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ляв мигач за Б4-ка бял ако някой си т :respekt: ърси

Аз си търся ляв мигач бял,че моя е спукан на 2 места :hilezh:

Редактирано от Vankata_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво имаш предвид под коруба колега?Можеш ли да дадеш снимки?

Това е цялата черна пластмаса, като влезеш в колата и седнеш на шофьорската седалка, махаш уредите, волана, музиката, бутоните и колата ти остава по коруба :respekt::hilezh::hilezh:

Ако някое от тези табла над жабката има надпис Куаттро, с удоволствие бих се сдобил с него(т.е. надписа, но ако ти пречи таблото, ще го отнеса цялото, ще е готин сувенир за гаража ми на село :hilezh: ) :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво имаш предвид под коруба колега?Можеш ли да дадеш снимки?

снимки не мога са кача , под коруба разбирам външната част на таблото, /пластмасата на която се монтират жабка, панел за парно , пепелник, касетофон, :huh: табло с километраж и уреди за вода и т.н.т./

Това е цялата черна пластмаса, като влезеш в колата и седнеш на шофьорската седалка, махаш уредите, волана, музиката, бутоните и колата ти остава по коруба :huh::hilezh::huh:

Ако някое от тези табла над жабката има надпис Куаттро, с удоволствие бих се сдобил с него(т.е. надписа, но ако ти пречи таблото, ще го отнеса цялото, ще е готин сувенир за гаража ми на село :angry: ) :huh:

таблата ми пречат и двете който дойде пръв ги отнася тел 0898 658294 :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам седалки от б3 предни и задни, тъмнта тапицерия ,задните седалки са добри,на предната шофьорска е закъсано ръбчето на горната част на тапицерията ,снимки не мога да кача,така че не питайте ,а идвайте и отнасяйте. 0898 65 82 94 :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам седалки от б3 предни и задни, тъмнта тапицерия ,задните седалки са добри,на предната шофьорска е закъсано ръбчето на горната част на тапицерията ,снимки не мога да кача,така че не питайте ,а идвайте и отнасяйте. 0898 65 82 94 :angry:

В Събота бачкаш ли?

Да намина :hilezh:

ЕДИТ: Всъщност повече бих се радвал да се сдобия със салон от 16В модификациите с надписи Куатро, изпуснах един за 150 лв и още ме е яд :huh:

Понеже колегата за таса не се обади- ето снимки, ако на някой му харесва- да се обажда и да го отнася, че ми пречи :hilezh:

o633101941388090000.JPG

o633101941460121250.JPG

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е от куатро, в събота може да дойдеш само звънни преди това да се уточним по кое време да се видим.

Колега шофьорската седалка регулира ли се по височина? Ако е такава я отмъквам!

не се регулира :hilezh:

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ляв мигач(бял) за ауди Б4,леко пукнат на 2 места но залепен със силикон :hilezh:

P.S.Благодарение на колегата mitak_bs :hilezh:

Редактирано от Vankata_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Илияне,аз го искам майна(ако вече си няма собственик),че моя е прочупен в единия си край....

Аз напомням,че имам литър и половина моторно масло Мобил 10/40...за някой нуждаещ се...:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Десен мига4 бял за Б4 в приемливо състояние има при мен ако някои му трябва :bia:

Мигача и Ловатото са вече при мен :dance: Колега Iliyan :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да си е губил предната престилка от А4-ката (тази под бронята),сега се връщам от мача ЦСКА - Рилецо и я намерих на паркинга и нали съм си плюшкин я прибрах,та ако някой я иска да свирка... ако не се сещате за какво става дума ще пусна и снимки при желание :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...