Jump to content

ПОДАРЯВАМ


Recommended Posts

Ляв мигач(бял) за ауди Б4,леко пукнат на 2 места но залепен със силикон :hilezh:

P.S.Благодарение на колегата mitak_bs :hilezh:

Мигача вече е подарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам емблемите "А4 1.8Т" за задния капак(непокътнати от свалянето). Ако някой ги иска да пише... :( Можете да си напишете и 4.8Т xaxaxa :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам бензинова помпа със следния номер БОШ 0 580 464 020.

Честно казано не знам за кой двигател става, но мисля че е 3 барова. :bia:

Намира се в София, тел. 0888 200 991, Лозан

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва ми казанчето за течност за чистачките- Audi B4 както и малката емблема Ауди над лайстната от лявата страна на колата (шофьорската) :hilezh: Плащам ако требе :hilezh:

подарявам 2 предни спирачни диска Цимерман (вентилирани) на 3 месеца, с посещение при стругар ще станат като нови :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам емблемите "А4 1.8Т" за задния капак(непокътнати от свалянето). Ако някой ги иска да пише... :bia: Можете да си напишете и 4.8Т xaxaxa :hilezh:

Е ТОВА АКО МОЖЕ ЗА МЕНЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва ми казанчето за течност за чистачките- Audi B4 както и малката емблема Ауди над лайстната от лявата страна на колата (шофьорската) :hilezh: Плащам ако требе <_<

подарявам 2 предни спирачни диска Цимерман (вентилирани) на 3 месеца, с посещение при стругар ще станат като нови :bia:

Козел,правим ли бартер:емблемката за дисковете...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам бензинова помпа със следния номер БОШ 0 580 464 020.

Честно казано не знам за кой двигател става, но мисля че е 3 барова. :hilezh:

Намира се в София, тел. 0888 200 991, Лозан

:bia:

Може ли някой колега с ЕТКИ,АУТО дати и прочие да каже дали става за Б3-ка 1.8 карбуратор 89 година с букви на двигателя SF ? <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой колега с ЕТКИ,АУТО дати и прочие да каже дали става за Б3-ка 1.8 карбуратор 89 година с букви на двигателя SF ? :hilezh:

Твойта помпа е механична, а тази е електрическа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако,на някой му трябват уредите за температурата и бензина-негови са.Уредите от таблото,а не датчиците.За в4 става въпрос.От Бургас съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах лични съобщения на колегите Милен и Иво Динков за тасовете, ако са налични ше ги взема, че не се намират иначе :D Ако някой друг дава/продава трябват ми още 2 бр. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам 2 предни спирачни диска Цимерман (вентилирани) на 3 месеца, с посещение при стругар ще станат като нови :hilezh:

Оказа се,че не стават за мойто...така,че ако има нуждаещи се да казват...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва ми казанчето за течност за чистачките- Audi B4 както и малката емблема Ауди над лайстната от лявата страна на колата (шофьорската) :hilezh: Плащам ако требе :hilezh:

подарявам 2 предни спирачни диска Цимерман (вентилирани) на 3 месеца, с посещение при стругар ще станат като нови :hilezh:

дисковете заминанаха - чакам си казанчето :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега върви някаква игра на Шел.Зареждаш поне 25 л.,събираш 24 картички и участваш в някаква томбола.Мен ми се паднаха №№1,11,17,20 и 24.Ако някой ги иска?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам емблемите "А4 1.8Т" за задния капак(непокътнати от свалянето). Ако някой ги иска да пише... :clown: Можете да си напишете и 4.8Т xaxaxa :clown:

Колега ,а за JN ще стане ли помпичката?Моля те прожери!Тая мойта ще ми спука тъпанчетата(страшно много бучи)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...