Jump to content

Мнение за А6 4G 3.0TDI 2011г.


Recommended Posts

Здравейте колеги,
обмислям евентуално завръщане към марката. Спрял съм се на А6 4G 3.0TDI след 2011г. - бюджета ми е около 30к или малко отгоре. Дайте малко информация за плюсови и минуси за конкретния модел с този мотор, както и горе долу какъв разход дава печката при това купе. Може да изкажете и мнение за този екземпляр -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11537776666250859 , видях че колега от форума продава такъв автомобил за 31К, но липсата на кожен салон и синия цвят сякаш не ми се нравят ... иначе съм сигурен че е по-добър вариант, защото вероятно си я е поддържал както си трябва. Предварително благодаря за информацията ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, казвам ти го направо - с бюджет 30к не бих гледал за 4G.

Бих търсил 4F в най-добрата модификация с най-много екстри и пак щяха да ми останат доволно пари за обслужване и неочаквано изникнали след покупката ремонти.

Алтернативно А4 B8 - по-нова платформа е от 4F

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че 30к е крайно недостатъчен бюджет за читаво 4G. 

 

4F 3.0TFSI фейслифт, натоварено с екстри и в добро състояние и остават пари за пълно качествено обслужване и дребни ремонти. :)

Нещо такова: 

https://www.auto.bg/pcgi/details.cgi?adv=11538747498376093&page=1&searchres=64oi5zn1

 

Редактирано от JusttRelaxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Читавите коли струват пари, ама точно тия обяви седят с години във форума, иначе на всяка такава тема мненията са да си купиш по-скъпата, моята седи 2-3 месеца без нито 1 обаждане, а даже е на ниска цена вече. Четейки мненията човек ще си помисли, че като сте си взимали коли сте филтрирали от най-скъпите към евтините и сте взели първата :)

С-троника е проблемен, ако не му е сменявано маслото и е минал 200к, веригите също, ако маслото се е сменяло на 30к. Кола под 200к в БГ трудно ще намериш, гледай в Европа с истинска сервизна книжка по възможност. Разходи се, огледай и сам ще прецениш какви пари са нужни за да вземеш читав автомобил. Колата от обявата не изглежда зле, ама тия телевизори отзад....... Модела започва да навлиза сериозно на пазара и скоро цената му ще падне доста, тъй като излезе новата. 

Редактирано от alexxk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизелите са на по-голям пробег,това е ясно.Годините също си казват думата.Но незнам дали и заради S-tronic кутията цената пада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо е някаква легенда в този форум и славата му се носи от уста на уста. И аз съм го препоръчвал и цитирал, въпреки че никога не съм го виждал или говорил с него. Дали изобщо съществува? :)

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз не съм го виждал Мишо, само съм си писал с него, а е правил преди доста неща по колата ми. Нещо като Крали Марко е в този форум :) но лошо за него не съм чул/чел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата май трябва да се прекръсти..

Човека още не е закупил колата, а вие му намерихте майстор за скоростната :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига тъпотии, S tronic-a може да се тества не особено трудно преди покупка, а след това му се сменя маслото веднага и ако е трябвало да се счупи ще се счупи, а ако не ще го караш години без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как може да се "закърпи за продажба" съединител, маховик, мехатроник....независимо за каква кутия става въпрос.

А често търговецът няма представа какво продава (като техническо състояние, не като километри и козметика:) ).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 minutes ago, robobug said:

...

А често търговецът няма представа какво продава (като техническо състояние, не като километри и козметика:) ).

 

Така е защото джамбазите разбират пазара и психиката на купувача. Знаят как да продадат кола за кратко време и да изкарат печалба. Знаят че това което се продава лесно и бързо е добре изглеждащ по-нов модел на ниска цена. Ако продаваха като някои форумни колеги - стари коли на завишени цени със дълги списъци от направени ремонти, просто щяха да си умрат от глад. :hilezh:

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.11.2018 г. at 22:15, nichirenshu написа:

Не хич, само ги пращаха до Мишо в Хърватия или където бееше защото няма кой да ги направи. Сега като се върна сигурно всички с такива кутии се пипат.

 

Нещо бъркаш,  но нека така да бъде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...