Jump to content

Тампони преден мост?


kikson1979

Recommended Posts

При мен операцията беше 100лв.  четирите тампона, 120 лв. работа. Бях купил и ориг. болтове, 40лв., но майстора забрави да ги сложи. Реглаж не съм правил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
On 11/8/2018 at 10:12 PM, Rodik said:

... Реглаж не съм правил.

Да, обаче вземи отиди.

 

On 11/7/2018 at 5:15 PM, kpematop said:

... Важното е след това като се сложи магарето да се центрова на 3D реглаж, иначе постоянно ще дърпа колата наляво надясно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kikson1979 Колега може ли малко повече информация за този магазин... Тия дни ще си идвам в БГ за няколко дни, и ще се опитам да ги купя... Къде се намира, ако може тел за връзка... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Здравейте, 

От скоро имам едно пукане при качване на бордюр или слизане от него.

Цялата предница е сменена нови амортисиьоти тампони на амортисиьорите всичко но пукането не се оправи.

Също така при по аварийно спиране на яко натиснат педал изпукването отново се чува и взе да става все по силно.

Възможно ли е да е  от тези тампони на магарето тях не съм ги гледал.

 

 

Редактирано от Tonipeev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май и при мен това ще се окаже, при навиване на волана се чува. Мислех, че е от скарата отдолу, но ще трябва да се гледа на канал... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно само при навит волан се чува пукането и при рязко спиране. 

@Gangbango Провериха ми вътрешните накрайници казаха ,че са здрави само външните са сменени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами при мен тъй като сваляха кутията и след това имаше тропане. В audizine Много народ се оплаква от Х-образната скара, която е под кутията. Затегнахме всичките болтове и спря да тропа. След няма и месец каране, пак почна да го прави. Май следващия път ще им кажа да сложат малко Loctite за резби. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kikson1979 , и при мен има такова почукване - появява се да кажем като премина от асфалт на чакъл. Носачите са ок и скоро сменяни, единствено видях задните тампони на предния мост, че са като корозирали и изядени отдолу (гумата изглежда добре). За предните не знам, но купих четирите и ми предстои смяна.

При теб оправи ли се напълно хлопането след смяната, приятели ми споменаха, че можело да е от тампон на макферсона, но там май се вижда чак като се свали амортисьора...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic
На 6.08.2022 г. at 12:41, Eng.Ivanov написа:

@kikson1979 , и при мен има такова почукване - появява се да кажем като премина от асфалт на чакъл. Носачите са ок и скоро сменяни, единствено видях задните тампони на предния мост, че са като корозирали и изядени отдолу (гумата изглежда добре). За предните не знам, но купих четирите и ми предстои смяна.

При теб оправи ли се напълно хлопането след смяната, приятели ми споменаха, че можело да е от тампон на макферсона, но там май се вижда чак като се свали амортисьора...

 

Аз смених амортсьорите с тампоните на макферсона понеже имахме съмнение в тях но не се оправи пукането. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Оказа се, че тия болтове на X-brace се разтягат, декем не стават за повторна употреба. Поръчах нови от Цецо и другата седмица като дойдат ще пиша за резултат. Но това пукане ме влудява, при крайно навит волан се получава, при рязко спиране се получава. Абе шибана работа :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.08.2022 г. at 9:10, Drone написа:

Оказа се, че тия болтове на X-brace се разтягат, декем не стават за повторна употреба. Поръчах нови от Цецо и другата седмица като дойдат ще пиша за резултат. Но това пукане ме влудява, при крайно навит волан се получава, при рязко спиране се получава. Абе шибана работа :D 

Същите са ми симптомите колега.

Проверих тези болтова за които говореше стегнати са няма да е в тях проблема а някъде другаде...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тия дни съм в Пловдив, ако искаш да си бием една среща, да се качиш и ще разбереш за какво говоря. Това, че са стегнати не значи, че няма да пука. И моите уж бяха стегнати, надъниха ги с дебелия винтоверт и след 2 седмици пак пукаше. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...