Jump to content

Мнение за конкретна обява - А4 3.0TDI


Recommended Posts

След като ме отказахте от 4G-то, поразгледах малко А4-ки и тази ми хвана окото, доста е натоварена и изглежда запазеничка. Хвърлете и вие едно око и дайте някакво мнение как ви се струва ;) 
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11539443852581303

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в друг раздел имаше питане за същата кола.По снимки е харна,но най-добре на място да се види.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, MPAK said:

След като ме отказахте от 4G-то, поразгледах малко А4-ки 

 

Не помня историята, но си мисля, че при еднакво задвижване, кутии, моторизации, окачване, поколения...... в общия случай е по-добре да се избере А6....съвсем меко казано.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо някои хора мислят че когато се връщат километри се връщат наведнъж, вместо няколко пъти преди всяко обслужване в Ауди?

 

Аз например никога не съм въртял километри и нямам намерение да го правя. Но ако бях от тези хора които го правят и съм инвестирал време и пари в устройство което ми позволява да го правя, в никакъв случай нямаше да чакам колата да стане за продан и чак тогава да ѝ връщам километрите. Щях да го правя точно преди моменти когато знам че километрите ще бъдат записани с цел да изглежда че колата се кара много малко през целия период в който съм я притежавал.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шопа ауто е име, което привлича кат магнит.

 

В тоя двор по принцип има няколко търговци, повечето ги пишат, че са от Швейцария. Конкретната кола е с добро оборудване, един вътрешен Sline й липсва обаче.

 

Ако е от Швейцария гаранция е с удар дошла. В Плевен има фицялен сервиз на VW поне, така че все може да се провери какво излиза като история.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лонг лайф, 30к км при последната смяна....Пфф

Почерка ми изглежда леко еднакъФ

Редактирано от zhelyazA6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся забелязах, че всъщност сервизът е същия, само дето са сменили печата, че чак изглежда различен :hilezh:

Оттеглям забележката за почерка...

За лонг лайф остава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, Ropotamo said:

Не е S-line вътре салона, защото ако забеляза е с обдухване на седалките... почерпана е с екстри доволно

 

Няма значение. Пак може да бъде поръчана с черен таван, волан, седалки. Моята е така. Всичко е Sline, но заради конкретния цвят на салона няма щампи по седалките Sline.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.11.2018 г. at 14:39, plamen 73 написа:

нетрябва ли да е с другият  лост за  скоростите

или поне да е перфориран както волана

Не

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...