Jump to content

Какво челно стъкло да си монтирам?


vagoner

Recommended Posts

Здравейте, колеги,

Колата ми е AUDI 100, C4 от 1991 г. Налага се да сменям челното стъкло. Мога да избирам от Hug за 135 лв. с монтаж и Pilkington за 290 лв. с монтаж. Втората употреба ще ми струва 110 лв. с монтаж. Коя от тези възможности да избера или има по-разумни решения? Предварително благодаря за отговорите. 

Редактирано от vagoner
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Слагай евтиното, няма смисъл да даваш 300лв за стъкло на автомобил за 1500лв. Разликата с твоето ще е огромна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагал съм оригинално от Ауди за 650 лв. и евтино за 210 лв. Обаче и в двата случая камъчето от тира цената изобщо не го интересуваше и ги счупи по един и същ начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извода какъв е, само най-тънкото, щото така и така ще го счупи тир:lol:?

Автора, слагай възможно най-качественото, което можеш да си позволиш, на три коли съм сменял предни стъкла, като двата пъти бях на принципа на сивитито, евтино, дан' ма е яд. Първия път стъклото беше с хлътнатина точно срещу шофьора, що пера смених, докато разбера дефекта..., второто беше на "вълни" и кривеше перспективата, чак третото - пилкингтън, заспа без проблеми.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извода е че не знaеш кога ще се счупи, така че да слагаш скъпо е тъпо.

 

Оригиналното на колата от завода изкара 6 години. Смених го пак с оригинално, което не изкара и година. След това минах на евтини, не си спомням марката. Първото изкара над година, сега съм на второто вече 4 години. Всичките се чупят от камъни хвърлени от тир, никога не съм имал проблем с качеството. Ти сигурно се взел не евтино, а супер евтино, затова и проблемите.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...