Jump to content

Колебание между A5 и A6


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
На 18.11.2018 г. at 17:12, Аци написа:

Цитиране на предходно мнение!

Аз точно това направих и връщане назад няма.Толкова ме изкефи че даже я взех и много се кефя отскоро.

Честно казано при динамиката разликата е осезаема и чувствителна.

 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте колеги. За да не отварям нова тема ще продължа тази на колегата. Аз съм се насочил към A6 4G 3.0 204кс комби, автомат. Живея в малък град и на година не навъртам повече от 10000км. Автомобила ми харесва визуално и изглежда доста престижно. Тъй като от скоро се интересувам от марката и конкретния модел искам да попитам как да разбера определен екземпляр с каква кутия е - S-Tronic или Multitronic. По какво се различават визуално и коя от двете е за предпочитане тъй като чета доста негативни коментари и за двете и съм леко раздвоен... Най-вероятно автомобила ще бъде закупен от Германия както колегата е направил. Какво може да ме посъветвате какво трябва да се гледа при избора и кои са слабите места изключвайки скоростите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на мнение че ако е ауди да е куатро и ака е 3л.дизел да е 245к.с.и е със с-троник , качваш се караш и прецени сам ,кое те кефи повече , лично мое мнение ,че като тази кутия няма втора. Въпрос на избор ,всичко се чупи и се прави ако ще я ръчкаш постоянно сигурно ще кара по малко 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа ,колата не е лоша ,стига да намериш редовно обслужвана и естествено такава която е експлоатирана нормално, щот там много често се крие разковничето на дългият живот на един мотор. 

Чакай сега да поемем в правилната посока.....къв е бюджета ?:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, moto_fan said:

Чакай сега да поемем в правилната посока.....къв е бюджета ?:hilezh:

Бюджета е около 30к. Мога да отпусна още малко ?Честно казано се колебая между A6 4G и A4 B8 Allroad facelift. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3,0TFSI, A6 4G. Нещо такова - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11532165049461732&slink=939igm, има и американки, но там внимавай да не попаднеш на давена. Има начин да се провери историята им, например -  https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11538588939673001&slink=939igm. или https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11535903736879595&slink=939igm

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си има предпочитания, но аз от всички екстри гласувам с 2 ръце за спортните седалки.  Уникално удобни са, да не говорим колко по-добре изглежда салонът с тях.  В тази връзка смятам и спортния волан за задължителен, нормалния с 4 спици ми е много грозен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То всички искат това и онова и айде още нещо, ама при определен бюджет не винаги се случват дадената кола да има всички екстри. По важно е самата кола да е читава вече ако бюджета позволя се търси читава и с исканите екстри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не държда да има всички екстри от които повечето сигурно никога няма да ми влязат в употреба :) Може би единствено с хубава музика... Както казва колегата P_PETKOV важно е екземпляра да е читав и добре подбран...

Редактирано от ShiaCu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тоо бюджет да не разчита много, макар че ...виждал съм извънземни ама нема....:hilezh:

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...