Jump to content

Място за начинаещи дрифтаджии ....


Recommended Posts

Здравейте приятели ! 
На почти всеки му се иска все някога да покаже олигофрения понякога в моя случай дрифт и прочее ! 
Въпросът ми е , дали някой знае нещо подобно на полигон свободен за шофьори в гр София които искат да се опитат и научат как да дрифтят и въртят гуми ! 
Да ! Ако си истински дрифтьор можеш и на самата улица , но не всеки е такъв а и най-важното рискуваш живота на останалите ! Не Самоубиец а Убиец ! 
Опитвал съм на паркинги без коли , но има де що не дупки а направо трапове а и са тесни , някой да сподели място в което можеш да си дрифтиш без опасност да се блъснеш в нещо или някой ! Ходил съм с приятели в Румъния и имаха нещо наподобяващо на страшно голям плац с асфалт където и със 100 да ти се завърти колата и да изгубиш контрол е прекалено голямо пространството и няма как да удариш нещо докато се учиш ! Благодаря ВИ и честит първи сняг :)
моля без ХЕЙТ от сорта ,, убиец и прочее ,, ! Хейт някъде другаде , това вече е демоде :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кое ще "дрифтиш", с А3-ката ли?:lol:

За такава информация, най-добре се обърни към истинските батки дрифтаджии.  Тука тоя вид е леко кът.

Цитат

 

 

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя темата с интерес, мечта от дете ми е да стана истински дрифтьор и да показвам майсторство по улиците. Моля, ако някой знае, да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, Audi V6 said:

Следя темата с интерес, мечта от дете ми е да стана истински дрифтьор и да показвам майсторство по улиците. Моля, ако някой знае, да каже.

 

Ето - само трябва да му платиш гаранцията и уроците са безплатни: цък!

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...