Jump to content

Мнение за акумулаторен гайковерт девалт


Recommended Posts

Преди 1 час, dpf написа:

 

Колега НИКАРАГУАНЕЦ, споделям че Райдер-а е сполучлив и здрав. А ти от какви неща се интересуваш не е моя работа..... Моля не говори от името на всички.

 Никъде в предишния си пост не си написал, че Райдера ти е сполучлив и здрав.

А и колко сполучлива и здрава би била българска марка, произвеждана в Китай?

Ако чак толкова искаше да вземеш участие в темата, можеше просто да напишеш:

" Трябваше ми гайковерт и тъй като нямах пари да си купя нещо марково, си купих Райдер, който за щастие все още не се е разпаднал."

Тогава наистина поста ти щеше да е по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, nikrga написа:

 

А и колко сполучлива и здрава би била българска марка, произвеждана в Китай?

 

Колкото Парксайд и куп други, дори в някои отношения и по-добре, понеже имат няколко нива на качество, от хоби до индустриално...Всичко това в комплект с адекватен сервиз и гаранция. Който разбира и му трябва професионакен инструмент, отива и си купува Chicago Pneumatic ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама колеги взеха 

https://kraft.bg/produkt/nemski-akumulatoren-gajkovert-24v-dve-baterii-zaryadno-kraft-world/

Винти та знае ли се.

Има и девалт,къса болтове 12 тая гад .

Тоя същия Крафт се среща и като Макита,пак с 2 батерии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разубедихте ме,по принцип на мен не ми пука дали е менте или къде е произведено, ясно ми е че много хубавото е и много скъпо, ясно ми е че за парите които смятам да отделя до 150 лв няма да взема Ферари,за мен е важно да върши работа.

Сега съм се спрял на нещо между тези двата

https://www.olx.bg/d/ad/nov-udaren-gayk ... 8qasu.html

https://www.olx.bg/d/ad/gaykovert-akumu ... 7ETgN.html

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, buzzi написа:

Двама колеги взеха 

https://kraft.bg/produkt/nemski-akumulatoren-gajkovert-24v-dve-baterii-zaryadno-kraft-world/

Винти та знае ли се.

Има и девалт,къса болтове 12 тая гад .

Тоя същия Крафт се среща и като Макита,пак с 2 батерии.

Тва няма как да е 850н/м посмъртно, дори  половината са му силно пожелателни...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, buzzi написа:

Двама колеги взеха 

https://kraft.bg/produkt/nemski-akumulatoren-gajkovert-24v-dve-baterii-zaryadno-kraft-world/

Винти та знае ли се.

Има и девалт,къса болтове 12 тая гад .

Тоя същия Крафт се среща и като Макита,пак с 2 батерии.

В смисъл от коментара ти излиза че е як и върши работа,така ли? Защото цената му е примамлива.

Редактирано от Kukata_a4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как, според вас да се измери силата му според надписите ? 

Използва се професионално,2 батерии,гаранция, утре ще проверя как се справя на джанти и изобщо справя ли се,инфото имам от 2 дни за този модел,Макита версията е по евтина но вече я няма на тази цена.Знам че търсеха нещо, което развива до около 16 глава  ,това е 8 мм на батерия и да не къса . ,ще драсна утре лични впечатления от крафта.

Пп с крафта колегата след 2 часа тракане извади гадния болт на а4 б6 на горните носачи,девалта го къса като клечка .Ако се търси за джанти утре ще дам инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, buzzi написа:

Двама колеги взеха 

https://kraft.bg/produkt/nemski-akumulatoren-gajkovert-24v-dve-baterii-zaryadno-kraft-world/

Винти та знае ли се.

Има и девалт,къса болтове 12 тая гад .

Тоя същия Крафт се среща и като Макита,пак с 2 батерии.

Абсолютен ментак, нито е тия нютони, нито е 24 волта, нито пък батериите са му по 6 амперчаса. Само като му видя зарядното, тип зарядно за лаптоп и бягам далече. Също така няма нищо общо с Макита ама ...

За хоби неща, много удобен е черния ударен винтоверт на Парксайд 226нм, с 4 амперовата батерия и един преходник към 1/2-ра спокойно си развива джанти, и много други неща. Като минус е, че при повече напъване къса преходника. Марковите машини са ясни, ама и там цената е друга.

Редактирано от piaggio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме грабва до някъде заради този клип в ю туб където един пич развива болтовете на джантите завити с динамометричен ключ на 210 Nm с парксайда като този от линка,е вярно на 400 Nm го беше настроил за развиване но взе пак 210 Nm си е зверско стягане и малко здравеняци ще успеят да ги развият с ключ за джанти.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В пъти по-добре Парксайд или Райдер ,отколкото тоя бесен ментак Крафт, на ония хасковските царе на клонингите ...Всичките подобни боклуци тип Девалт, Макита от ОЛХ и т.н. са зверски китайски ментета , просто с готини надписи и в пъти преувеличени данни...

Отделно, като се купува нещо на батерии, хубаво е човек да се насочи към някаква марка с избор на машини, понеже бодитата не са кой знае какви цифри и човек може да си създаде доста добър набор от инструмент с времето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля че това Крафт само за хоби става,чакам да се предаде,ще разбера със сигурност колко важи.А това горното отдавна го заглеждам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да този е хубав ама го гледам 1000 и кусур лева е,ми това Милаки дали ще свърши работа.

https://www.olx.bg/d/ad/gaykovert-milwaukee-48v-akumulatoren-miuloki-k-t-baterii-zaryadno-kufar-CID1012-ID8B2S7.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , тва не е Milwaukee и както съм написал по-горе, само опаковката им прилича на известна марка на всичките тези боклуци от ОЛХ...Никой няма да се занимава да ти ги продава през 10лв , сещай се на какви пари идва и откъде, за да имаш крайна цена 120лв с включен транспорт, мито ,ДДС,печалба , склад и т.н. Помисли после, какво може да има в него за 50лв , като една читава батерия само струва повече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След много чудене и маене мисля да си взема един електрически ударен парксайд за 80 лв от Лидл и готово, нищо не губя има три години гаранция ако нещо не ме кефи мога да го върна кво повече да искам.Пише,че е 500 Mn при развиване а ако достигне и половината от тях ще е супер и ще върши работа 100 Nm при завиване таман да не скъсам нещо а само да обирам след завиване с ключа и готово.На промоция е от четвъртък до неделя.

Screenshot_2021-10-04-16-00-55-103_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2021-10-04-16-01-08-543_com.android.chrome.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина ще купуваш лидълският гайковерт, горещо ти препоръчвам да вземеш комплекта накрайници, защото тези в комплектите на гайковертите им са пълна трагегия и идват с последствия от употребата им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М да в крак с модата,стига с тия тираджийски изпълнения окъпани в пот и пцувни в 21 век сме човешката намеса в хамалските истории трябва да е минимална.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така днес си взех прословутия гайковерт от Лидл за 80лв и да споделя,според мен ще върши работа.Разви две зверско затегнати от мен болта на джантите без да се замисли.После ги затегна като само се наложи да ги дозатегна два см.Снимах и клип ето го.
https://youtu.be/5SA3oBeFnNM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и скоро няма да го има, акп го има ще са малко бройки и търгашите ше ги пберат за секунди и после в олх по две.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам един от 1вите модели  на Райдър(не помня модела) може би вече 3 години...ползвам и на Парксайд  и съм доволен и от двата :nixweiss:,Райдъра беше веднъж на сервиз защото се бяха развили едини болтове вътре в редуктора и до там...

Редактирано от sunshai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във вътрешността на никой редуктор няма болтове. Всъщност, при планетарните редуктори има, но очевидно случаят не е такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...