Jump to content

Рециклиране на фарове при Герака


Recommended Posts

Преди 3 месеца се реших да си рециклиран фаровете при "герака" .Писах му във форума установих контакт колкото и да не е разговорлив и му изпратих двата фара.След една седмица и 400 лв.с куриерите фаровете дойдоха. В единия си стояха следите от капките конденз но "колегата" ме увери че това е по декоративната част на фара и не пречи.Добре!

Стана студено и двата фара плуваха в конденз. Писах на "колегата" на лично за да не го злепоставям като той ме попита изчезнал ли е конденз на сутринта.

Сега и двата фара са мокри а "колегата" не отговаря на писмата.

Не се лъжете!Не ходете защото не се знае какъв ще е резултатът. 

Това е гадно и не му прави чест!

20181119_163437.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рециклира ми и на мен фарове на А3 преди около 2 години. Лупите отвътре имат петна, вижда се и една голяма голяма протрита част на едната лупа, а фаровете са така затворени, че при опит да се отворят, пластмасата отпред ще се строши и е невъзможно да се види и евентуално поправи, ако покритието вътре при лупите не е пипнато, в което съм сигурен. На всичкото отгоре светлината е на петна по края на осветяваната площ.

От друга страна, добре беше поставено 3М фолиото, което да пази фаровете и до ден днешен си върши работата.:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

400лв. за рециклиране не са малко пари.Ако Герака е мъж да не се крие, ами да опише тук неговата теза, или да вземе да си ги оправи.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А е баце, верно ли се наши 4 стоЕнки за несвършена раОта, като има изписано по форумО за таа действителност дето ти се случва? :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колко време се получава този кондез? Тука има най-малко една лъжица вода във фара! Отвори им капачките, включи всички фарове и остави колата да върки поде един час да се проветрят и после виж за колко време ще се появи пак. Да не би да е имало вода още като си ги монтирал?

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, той ги е монтирал в басейна, ма без да го точи. :stupid:

 

Каква влага, каква вода в рециклиран фар, вие наред ли сте бе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е имало влага, но да се е кондензирала другаде или изобщо да не се е кондензирала защото беше топло до сега.

 

Just now, KCV said:

Да бе, той ги е монтирал в басейна, ма без да го точи. :stupid:

 

Каква влага, каква вода в рециклиран фар, вие наред ли сте бе?

 

Каква влага в рециклиран фар ли? Ами тва дето го глеаш на снимката не е ли баш това??? :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое ве, епик фейла с неоправените фарки и прибраните кинти, а после кой беше ти и мишкуване до припадък ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на поредния "доволен" от рециклаж на фарките!

Дай адреса на Герака тук. Все някой "доволен" ще отиде да му благодари лично за свършената работа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки оважаващ себе си маистор би взел обратно фаровете за да ги оправи , не става въпрос само за този случеи ,а въобще , ако пък е мишок ще се крие.Въпрос на принципи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е този май е от криещите се.Писах му да ги изпратя за да си довърши започнатото но просто не отговаря.

Повдигам тема за да няма други излъгани от този форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фейсбук страницата  му има адрес и телефон. Защо просто не му звъннеш или направо да отидеш на място? Писането май не е много надежден начин за комуникация.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все качваше в темите си поршета, ферарита, q7ци, bmw 7ци, а сега да се крие за 400лв??! Имах идея да му пратя едни фарове, но след тази тема, абсурд. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е този !?То друг "герак" който рециклира фарове има ли?Аз да не съм попаднал на ментето?.

Този не е читав .

Свалях фаровете да ги суша и вътре има стърготини от свалянето на стъклата.Това е немърливост!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе аз си питам, щото се бях замислял за рециклиране на фарове по едно време..... Пък и така ще види темата, може да се включи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той темата сигурно я е видял.Преди да почна темата му писах както вече споменах но предполагам знае че няма да се справи с проблемчето и затова си трае.

Пробвай може да ти се получат??.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...