Jump to content

Духа студено


K007

Recommended Posts

На 30.11.2018 г. at 15:23, K007 написа:

Цитиране на предходно мнение!

На първо време продухай радиатора на парното(сигурно е частично запушен)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж аз вчера смених радиатор на парното и поне за мен е същото, че отново духа хладко на място, но при мен радиаторчето на парното беше спукано за това и го смених! Казаха ми, че другият вариант е водна помпа, която тъй като е 1.9 печка се сменя заедно с ангренажа и няма да я сменя, за това те попитах дали си сменял ! Може да е отказала перката , която вкарва топлия въздух към парното! Отиди да ти я проверят преди да решиш да сменяш радиаторчето, че е ужасяващо! Имам пост , в който съм показал как изглежда колата когато трябва да се смени радиатор на парното! Също така може и да е термостат, по малката беля

Радиатор на парно

https://r.tapatalk.com/shareLink?share_fid=13954&share_tid=200995&url=http://audibg.com/forum/index.php?/topic/200995-%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%BE&share_type=t

.

Sent from my iPhone XS Max Dual using Tapatalk Pro

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, K007 написа:

Не знам как се продухва

Преди 2 часа, K007 написа:

Не знам как се продухва

Продухването става по следния начин.Свалят се двата маркуча който влизат в купето към парното(радиатора) промива се радиатора първо в едната посока после в другата с малко по силна струя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Да питам! След смяната на радиатора на парното духа хладко, колата е на пълно загряла? Някой някакви идеи?

Sent from my iPhone XS Max Dual using Tapatalk Pro

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...