Jump to content

bluetooth на Alpine UTE-92BT.Има ли автоматично свързване???


dafil

Recommended Posts

Купих преди няколко месеца Alpine UTE-92BT.Има си  блутут,свързвам се,но ми писна  да го правя всеки път при  качване в колата!

Има ли вариант да го прави автоматично като запаля и пусна  плейъра,че нещо не мога да го набарам този номер как става!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва като го вържеш веднъж после да става автоматично. Да не би да не ти е вързан правилно постоянния плюс и да си губи паметта и настройките? Губят ли ти се запаметените станции като извадиш ключа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобно радио ( флашка, без диск) и при мен губеше връзка при всяко рестартиране. Ползвах го с айфон 4. Сега имам един папагал за хендсфри разговори, който не ги губи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има опция за това в менютата на плеъра и при Pioneer-ите е така. Виж си manual-а на плеъра.

Редактирано от Lenin89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не мога и не мога:wall:

Влизам с активиран блутут в колата,няма автоматично свързване с плеъра(плеъра е направен да е "видим")

Изключвам блутут-а на телефона,веднага го включвам и..  се връзва за плеъра.

Инсталирах един апп-car-bt-activator.

С него  поне,като ме потърсят,телефонът веднага се свързва с плеъра и разговора протича със свободни ръце.

Май ще направя и ъпдейт на фърмуеър на плеъра...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странно и малко тъпо е ако е така настроен плеъра. Както чета проблема може да е в блутута на телефона, да "заспива" или да губи връзка след като се дисконекне от плеъра, и при последващо влизане да не може да се конектне сам, ами трябва да му изключиш БТ и да го включиш отново за да го намери :nixweiss:

Пробвай и с друг телефон за всеки случай да се елиминира тази вероятност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, martio_b4 said:

Много странно и малко тъпо е ако е така настроен плеъра. Както чета проблема може да е в блутута на телефона, да "заспива" или да губи връзка след като се дисконекне от плеъра, и при последващо влизане да не може да се конектне сам, ами трябва да му изключиш БТ и да го включиш отново за да го намери :nixweiss:

Пробвай и с друг телефон за всеки случай да се елиминира тази вероятност.

Ползвам sony z3 compact,а за да елиминирам софтуерен проблем си свалих на компютъра sony xperia companion,диагностики,преинсталиране на софта на телефона...промяна към по-добро няма:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Имам същия плеър, пробвано е с Xperia ARC S, Xperia Z, Moto Z, Xperia XA. Със всички телефони се свързва автоматично. Има обаче един бъг и той е в default app, плеаъра си търси Spotify и ако не го намери понякога неще да пусне звук от други апликации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@radi_nrj,oт както съм инсталирал  приложението car-bt-activator  в 99% се свързва автоматично.Дори хубавото на това приложение е,че включва блутут-а когато трябва,а не го държа постоянно включен:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Виждам че е стара темата , но ще пробвам . Имам ute 92bt и от известно време се рестартира и губи настройки. Ъпдейтнаг го но пак го направи. Къде да търся проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...