Jump to content

Проблем със стрелката на температурата!!!


vaskko1991

Recommended Posts

Здравейте!!От седмица имам проблем със стрелката на температурата,отлепя едвам до 60 градуса и това е.Гледах на каналите на климатроника,на 51 показва 90,а на 49 не дига повече от 65.Парното работи без проблем.Ако някой се е сблъсквал с това ще съм много благодарен да помогне.Въпроса ми е най-вече,термостат,датчик или нещо от таблото ще е.Благодаря предварително!Колата е 1.9 110 афн 98г.

Редактирано от vaskko1991
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз имах същия проблем смених температурния датчик и заспа.Само,че на 49 канал ми показваше вярно,но аз съм с бензинов агрегат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колекга.Днес ходих за бързо до сервиз,но ми сервираха,че колата имала 3 датчика.Утре мисля да я закача на лаптопа и да видя там какво ще покаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя година ти е Б5-цара? Първите имат отделен датчик за таблото и за екуто.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

98 година.Ако знам,че мога да вярвам на каналите от климатроника щях да карам тако,но нещо им нямам вяра.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 49 канал ти е реалната темп.предполагам климатроника те е с 76 канала(като на моята а4)Според мен всичко е наред,само че си за нов термостат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица ще сменя термостата,ако не е от него продължавам по веригата с датчика за температура.Все пак се надявам да е едно от двете :D.Благодаря за мненията,ще пиша когато се оправи.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...