Jump to content

Алтернатор проблем


Slavi_mutev

Recommended Posts

Здравейте,карам а4 б6 1.9 тди 131кс миналата седмица при качване по планината в снега ми светна лампата за акумолатора, след като той е чисто нов веднага отивам към алтернатора, но все пак сняг вода и реших че е от това, да поясня лампата светкаше и гаснеше при всякакви обороти. Днес при излизане по града взе че направи същото и като се върнах в работа взех мултицета да видя какво става. След запалване на колата зарежда 14.20 V след пускане на сд с включени фабричен усилвател+ тъндър усилвател, включих фаровете и парното, дори и чистачките падна най много до 13.80-90, подадох газ и след като я пуснах почна да показва 11.90-12.30 и лампата светна и пак почна да качва на ниски обороти към 14V.

Моля за бързи отговори че да реша дилемата преди празниците :) благодаря 

Редактирано от Slavi_mutev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах подобен проблем 2 пъти преди време, светкаше и гаснеше и накрая светна постоянно. Първия път минах само с четки, втория път като светна за постоянно се изръсих за нов ротор заради прекъсната намотка... успех.

Редактирано от kx3m
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми светкаше и изгасваше когато си реши и се оказа ролката - беше й се прецакал свободния ход и кога зацепи, кога не...

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен мисля че е същото , след празниците  ще я сменя 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...