Jump to content

проблем в тавана помощ


billysezgo

Recommended Posts

От скоро виждам петно в тавана. откъде може да идва на това място. колата е с шибидах също/ ауди а8 д3

20181224_113133.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проведери дренажите на шибидаха. След като колата разполага с такъв най-вероятно се е запушил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато се бърка в дупките има ли вероятност да се откачи някоя снадка в тавана и да пуска вода в тавана. Ако има някои схема на това нещо или да се свали целия таван за по добре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих тази тема със схема в нея, кое къде се намира. http://as8.ru/forum/viewtopic.php?t=1945 Дали обаче ще направим проблем с това - не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм разглабял тавана на две такива осмици и по спомен вървят дебели дренажни маркучи само в предната част,на едната ми осмица рискувах с тел да ги профилактирам и после с въздух от компресор 10 атмосфери

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

А назаде какво има. Мисълта ми е за това петно . има ли смисъл да свалям тавана да гледам какво става?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да го свалиш, но със сигурност е запушен дренаж. Не знам дали е възможно да се направи процеп в дренажа с времето и да влиза вода от там. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На старата осмица имаше достъп до тръбичките през багажника, покрай задните арки на колелата, по спомен. Скоро предстои да разпърдя и д3 за шумоизолация в този край, ще снимам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...