Jump to content

Audi 4F facelift 3.0T мнение


Recommended Posts

а тези, които си виждат колата на автовоза и едва ли не автентична - са ми забавни, защото те километрите ги въртят още в Италия, там също правят и замаскират някои неща. Джамбазите са страшни.

Колата изглежда добра много, не ме кефи изцяло черния салон, описан като екслузивен, както и редовните им номера с 2 години подмладена, въртяни км, снимана пред къщурка, сякаш е била лична...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз за толкова пари не си давам Пасатчето вие искате А6 с топ екипировка па и кусури намирате..:hilezh:  Иначе така като гледам предишния собственик е имал кинти и е бил женен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, OvivO said:

а тези, които си виждат колата на автовоза и едва ли не автентична - са ми забавни, защото те километрите ги въртят още в Италия, там също правят и замаскират някои неща. Джамбазите са страшни.

Колата изглежда добра много, не ме кефи изцяло черния салон, описан като екслузивен, както и редовните им номера с 2 години подмладена, въртяни км, снимана пред къщурка, сякаш е била лична...

То в Италия има повече цигани и измамници от БГ-то, ама нищо де друго е да си я свалиш от автовоза на 100к реални км:hilezh:

Редактирано от pacoran
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимки колата наистина изглежда много добре, но лъжите на дребно дразнят много, защото започваш да се питаш за какво друго може да те е излъгал и.т.н..
Важно е какъв резултат ще даде цялостна проверка + диагностика на колата в Порше и/или някъде другаде, въпреки че няма гаранция за нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност лъжите на авто джамбазите дразнят но пък и има много купувачи които като чуят че колата е на малко км и независимо от това знаейки че ги лъжат си ги купуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, silkosam написа:

Със сигурност лъжите на авто джамбазите дразнят но пък и има много купувачи които като чуят че колата е на малко км и независимо от това знаейки че ги лъжат си ги купуват.

Те и врачанина е прав, за справка 3 ката ми на реални 275к стои вече 4-5 месеца без да се продаде .С едни 100к но долу щеше до е заминала отдавна, ма и аз неам особен зор да я продам, а и не мога да лъжа:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята тройка също стои от 3 месеца без нито един оглед, а е на реални 152к. Но пък е сравнително постна. Така, че не е само до километри. Трябва да е идеалната комбинация от ниска цена, топ оборудване и малко километри. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола не вярвам да е на тия километри и година. Към цената трябва да се прибави: регистрация, еко такса, гражданска, винетка, ГТП, каско и още един комплект гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Българите всичко избираме така. Ако е апартамент, да не е на първи етаж, ама да не е на последен, да не е северен, ама да не и южен, да е обзаведен, ама да можем лесно да си го преправим. Ако е жена става още по-страшно.

 

Купуваме за 20к кола с топ мотор и екстри и вместо да минем само през сервиз, почваме да умуваме как и защо ни лъжат..  Вземи я същата за 20к, ама ойро, от немачко и няма да те метне джамбаза :zustimm::zustimm::zustimm::zustimm::zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 20к Евракис има вече 4G в немско, но това е встрани от темата.

Иначе едва ли има автокъща/джамбаз в България които да не лъжат за километрите, ако някой все пак знае такива да си каже.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, хуу, всички лъжат, ама сега ми направи впечатление телефонът от обявата. Същият тоя му бях звънял за друга обява и ми се кълнеше по телефона, че, видиш ли, това му било по-скоро като хоби и той сам си избирал колите, като за него. Въобще не пипал километрите, всичко било автентично и колите му винаги са чудесни. И после, след като ти е казал такива неща, проверяваш и ... туп, айде вземи още 50-100к км. Какво ми идва веднага на ум - ми тоя е покрил още 5 неща сигурно. Минавам на друга обява :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от друга страна може колата да си е добре и да си превърта по подразбиране, по инерция дето се вика, облегнал се е на таблото и то хоп - 100 к надолу!

Колата е хубава на картинка, в сериозен сервиз ще могат да кажат и горе-долу километрите и състоянието. Ако търсех, бих я видял, особено и заради мотора... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1

Една бърза справка в немското мобиле показва, че за тия пари все ще има нещо гнило ... вече дали ще са само километрите няма кой да каже без да се вкара колата в сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие все едно ще се жените за тези автотърговци.

Не е приятно, коректно и прочие, но трябва да се приеме, че се пипат километрите в БГ.

По-големият проблем е, ако колата има скрит дефект....което няма никаква връзка с "коректността" на търговеца или километрите. 

Все едно, ако колата е с дефект, за който търговеца знае, ще я продаде на загуба или ще я ремонтира за своя сметка, за да е "коректен". Ами няма как да стане.

След преглед в сервиз, в който са виждали конкретните мотор и кутия, може да се коментират цена и километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те вече навсякъде се "пипат" и то от години. И Рупрехт се научи, че се обажда на един телефон, чичко с лаптоп идва и хайде - колата е подмладена и nur fur EXPORT, ohne Gewahr :)

А това, че е незаконно, е друга бира. Официално има такива обяви, като посочената услуга е: след смяна на километраж, възстановяване на километрите от оригиналния ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километрите са най-малкия проблем на такава кола. Еднин надран блок  ти вещае незабравими моменти през новата година:hilezh:, а това няма как да се хване за 30 мин. преглед в сервиза

Редактирано от kvm_88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя младеж отдавна сме го коментирали!

предимно ударени и поправени коли!

разкриха го на няколко пъти, нека

@Милослав да каже какво става да се знае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, Ц Е Ц О написа:

Тоя младеж отдавна сме го коментирали!

предимно ударени и поправени коли!

разкриха го на няколко пъти, нека

@Милослав да каже какво става да се знае.

По темата за ударени коли, мога да споделя какво видях в един сервиз. Беше ми неудобно да снимам "колата". Обръщана през таван...Нищо ново, НО колата беше на 2 години и от официалното представителство са Й дали направление за Надин. В момента вече се кара от собственика си. Струва над 100К. Рано или късно ще излезе на пазара. Ами майстора разпробИ всяка една точкова заварка на тавана, свали го...."изчука" го и го върнА. НакАпа го по същите места с нови заварки, малко флекс и....кит(не много):hilezh:. Поръчаха нова оригинална "страница"...т'ва колонките където се държат врати и т.н. И там заварки :steinigung:Само предния капак беше от морга. Цялата кола беше само по железА и кабели. Естествено някои неща не можаха да се изпънат и изчукат и напаснат, но...И след някой месец, мераклия ще брои над 100К за спортна кола на 2-3 години с перфектна сервизна история :hilezh: ....те така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не отидох. Тия тъпотии които излезнаха на яве с форумна помощ ме отказаха. Не съм приритал и бенца и туарега вървят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...