Jump to content

Audi 4F facelift 3.0T мнение


Recommended Posts

@Милослав За сверка ако е нужно по-нататък, разполагам с едно такова. Поддържам го добре, без излишно припадане, но във всички случаи в пъти над нивото, в което се намират автомобилите на автотърговците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Сега го пробвах на моята кола и само за едно или две неща  обърка...иначе всичко друго е вярно.

На 26.12.2018 г. at 11:13, bat_Vite написа:
Production date 2008-09-23

 

Заповядай:

https://carinfo.kiev.ua/cars/vin/audi/vin_check?su=iqfjp2hutbp3

 

За моята кола този сайт беше абсолютно точен.

Весели празници! :)

Пробвах сайта и с една или две неточности беше ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста си е повярвал тоя дето я продава, че тая каляска има повече екстри от А8 D3. Иначе относно конкретната кола идея си нямам защо седи толкова много ... все пак макар и с относително ниска покупна цена последващите разходи си остават високи ... особено разхода на гориво и липсата на читави решения за газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надали разхода или газта ги отказват от тази кола, по-скоро продавача -  тая къща не е ли на Филип Бричката? Как да си купиш кола от него :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата е.Но няма много мераклии за нея.При A6 C6 фейслифт,всички бензинови мотори са FSI-от 2.0TFSI R4 до RS6 V10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

47 minutes ago, martio_b4 said:

Надали разхода или газта ги отказват от тази кола, по-скоро продавача -  тая къща не е ли на Филип Бричката? Как да си купиш кола от него :hilezh:

Такъв смешник е тоя фильо, такъв разбирач, добре че му пишат моделите и двигателите на листчета:hilezh: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.01.2019 г. at 8:19, P_PETKOV написа:

Доста си е повярвал тоя дето я продава, че тая каляска има повече екстри от А8 D3. Иначе относно конкретната кола идея си нямам защо седи толкова много ... все пак макар и с относително ниска покупна цена последващите разходи си остават високи ... особено разхода на гориво и липсата на читави решения за газ.

Такава кола не се купува, за да търсиш решение на газ.......

Търсиш ли решение за газ, че да ти е евтинко, поддръжката те събаря още с първият сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То затва така се нашиват нашенците, щото искат премиум автомобил за 10к лв., а подръжката да е като на шкода! И като дойде реалноста олеле майко, и се намразва марката!

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тотално ме изгуби този младеж с подхода. Снощи ми праща снимка с обявата, намалена цена на колата. Не ми се вярва в какво състояние е, за да се сваля цената на такава кола. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой може и да и се радва, все пак никой не я видя и се съди по лъжите на търговеца, но винаги има шанс колата да си ок. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да й се радва.
Продавача отдавна е известен, че продава коли, които са му дадени да продава, замазани, оправени/уж/, удряни и тн, и тн.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% удряна, но ако е оправена както трябва не мисля , че има какво да те притеснява.

От швейцария на тия пари и километри с ддс/мито и ала бала + печалба, смятай сам.

Има само вътрешен С-лайн.

Изглежда поне на снимки добре и е оборудвана добре колата.

Вече сервиз, диагностики и ала бала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...