Jump to content

Смяна ксенон, слаби фарове


SECURITY

Recommended Posts

Здравейте. Фаровете ми са много слаби, доколкото знам (и от прочетеното тук) повечето Аудита страдат от такъв проблем.

Едно време на Ц4ката сменях nightbreaker-и и незнам кви, после 35W ксенон, чак като сложих 55W ксенон горе долу се оправиха нещата.

Та въпросът ми е колко вата е ксенона на Д3ката и някой пробвал ли е с по-мощен какво се случва.

Sent from my ASUS_X00DD using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се рециклират. има ли някъде описание кое се подменя и откъде могат да се закупят части?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля да си взема нови лупи. има доста в интернет. Самата лупа излиза ли назаде или трябва да се отлепя прозореца?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някой има ли ел схема на фаровете да изпрати. Гледам, че има вариант за лед крушки,  но трябва да се преправя.

 

Иначе има вариант да се сложи друг ксенон 55в, продават се алтернативи за D2S стандарта крушки, с много малко преправяне.

 

Беше ми изгорял баласта на единия фар, смених го с оригинален, ама викам следващия път да сменям цялата система.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов ОЕМ баласт си е цифра,демек над хиляда лева.Затова повече хора сменят с такъв,но втора употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1/16/2019 at 0:09, tonko2.0T написа:
Цитиране на предходно мнение!

460лв е оригинален Hella, бая пари си е пак. Втората ръка не го знам и той колко ще кара, затова ще сменя цялата система, ама нямам схемата.

Sent from my ASUS_X00DD using Tapatalk

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Намерих един господин за 30 лева ти оправя баласта за 2-дни става всичко.А кллкото до не светенето ,рефлекторите са за рециклиране.Ако си го правиш ти е 100-120 лева,ако дадеш на някои друг е 400 лева заотваряне ,полиране и никелиране.


Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/29/2019 at 11:57 AM, vihristov9009 said:

Намерих един господин за 30 лева ти оправя баласта за 2-дни става всичко.
 

 

Здравей, може ли контакти с въпросния човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

35w на осрам са абсолютно достатъчни за да направи ден пред колата, АКО рефлекторите на лупите не са изгорели и "стъклото" не е помътняло. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко се позабавих с ефекта от цялата хамалогия .
Фаровете светят прекалено добре от предвиденото и сега оставя само едни по шукар кружки ,едно регулиране и всичко ще е тоП

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
На 5/7/2019 at 20:17, billysezgo написа:

Да вземе човек, цената е много сносна, ама тия прожектори дали могат някак да станат на Ауди А4 б5 фейслифт? Нямам никаква представа за разликата във фаровете за посочените модели и моята бричка.

Редактирано от aldygreen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги може ли малко помощ по един въпрос. Фаровете са ми оригинално халогенни и от много време имам един Ксенон оригинален от а6 2002 d2s ако не се лъжа, та най накрая се реших да ги монтирам защото така или иначе сменях калник и предна броня и беше сега момента. Но след монтажа на нормална кодировка на модула за халогени фарове баластите палят и гаснат като ги кодирах на би ксенон няма проблеми палят и си светят, но естествено нямам дълги а крушките не са би ксенонови. Мъчех се с какви ли не варианти да излъжа модула (резистори) но не се получава. Някакви идеи какво трябва да се купи или направи. Да подчертая че така като са оригинални крушки и баласти без can bus към тях грешки нямам. Това са и вариантите за кодиране :9f1d8eec3ec9d9dc.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...