Jump to content

Коя версия ММИ


ilianito81

Recommended Posts

Благодаря колега, но нищо не става. Прикачам снимки на моята

20190106_093741.jpgизписва само това като дам на контакт.

Също така съм с Аudi concert 

Бутоните са ми под дисплея над климатроника. Не са при скоростния лост.

Редактирано от ilianito81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега разясни ми повече моля те, щото имам cd, usb и кутия в жабката която е с мми кабел за USB I aux

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега! И аз като тебе съм с радио! След доста ровичкане из нета това си харесах https://navigacia.bg/a402d-multimedia-head-unit-with-bluetooth-original-menu-for-audi-a4-s4-rs4-2009-2010-2011-2012-2013-2014-gps-navigation-sat-nav ......И съм на път да си я взема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 hours ago, ilianito81 said:

Колега разясни ми повече моля те, щото имам cd, usb и кутия в жабката която е с мми кабел за USB I aux

 

Колега, просто нямаш MMI. Нямаш навигация и ти липсват някой неща, които при MMI ги има. Ако добре разбирам от описанието в профила ти, колата ти е 2014-та, ако имаше MMI щеше да бъде версия 3G с някое от подразделенията Basic, High или Plus. Твоята е най-нискобюджетната версия на мултимедията на автомобила, все пак тя си поддържа изброените от теб входове като USB, CD и Aux. Реално софтуера и хардуера на медията стои в кутията, при теб е с копчета и е орязана от към функционалност, а при тези с MMI копчетата са под скоростния лост и имат екстри спрямо подразделението. Ако искаш да имаш нещо налично извън това, което в момента имаш като пакет, трябва да смениш цялата медия или както колегата @Иван Димитров да закупиш допълнителна медия. Тази допълнителна медия се интегрира като слуша данни от гейта и показва на екрана нейния софтуер или оригиналния, ако си влязъл в друго меню, например Car или Setup. Общо взето изкуствено замества лимитраната медия на колата. Също през VCDS могат да се вкл./изкл. опции на твоята медия, например AUX при някои е изключен по подразбиране и може да се включи само през VCDS или зеленото меню.

Редактирано от vankyy26
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за изчерпателния отговор! :respekt: 

Също така да добавя че имам и блутууд. А колата е 2009г. баба яга и викам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мойта е 2008-ма ноември ама младее все още :D с MMI 2G (за сега)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...