Jump to content

Чип за а6 3.0 тди?


aquamen

Recommended Posts

Здравейте,

 

Искам мнения по темата от хора,които са си правили чип тунинг,а не от чували от този и онзи!Може би има и потребители от форума занимаващи се с това и искам съвет ,защото предпочитам да ми прегледат колата и да я настроят индивидуално,а не да и излеят готов софтуер,ако разбира се има такава възможност.Колата е на 145 000  реални километри.Притежавам я от 53 000 като беше нова.Интересува ме с колко ще и скъся живота,какви евентуално проблеми ще си навлека ? Не гоня максимална мощност и не искам да я изцедя на ръба на възможностите и.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

1 minute ago, aquamen said:

Здравейте,

 

Искам мнения по темата от хора,които са си правили чип тунинг,а не от чували от този и онзи!Може би има и потребители от форума занимаващи се с това и искам съвет ,защото предпочитам да ми прегледат колата и да я настроят индивидуално,а не да и излеят готов софтуер,ако разбира се има такава възможност.Колата е на 145 000  реални километри.Притежавам я от 53 000 като беше нова.Интересува ме с колко ще и скъся живота,какви евентуално проблеми ще си навлека ? Не гоня максимална мощност и не искам да я изцедя на ръба на възможностите и.

 

Сложи си Рево, но имай предвид, че при един и същ стил на шофиране разхода ще е нагоре. Същевременно не се маха екология, катове, егр-и и всички други простотии, които се правят на родната земя. Имай предвид, че Нм стават доста и кутията може да й стане лошо, ако не се направи както трябва софтуера.

Редактирано от DJANO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е Това рево? Колата е 2008 И 233 коня.Махнах и дпф-а и катализатора,не е имала проблеми ,а и правих спортна генерация.Притеснява ме кой и как ще я настрои,защото до сега не съм имал абсолютно никакви проблеми с нея от 2011год и не искам някой самозванец да я потроши,затова се съветвам с вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Стефан ще ти я настрои, не се притеснявай толкова, този дизел отпреди 10+ години, не нещо непознато за повечето тунери. Пък и ти не искаш някакви големи резултати, а просто позасилване, така че не ти трябват индивидуални насторйки. Един стандартен изпробван чип ти е предостатъчен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво те притеснява, повечето ремапнати коли тук са на по 400-500хил км и хората си карат. Твоята на тези километри е за Гинес :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох темата и на колегата  verter.В общи линии се спирам на Тони келеша.Виждам,че той е правил колата и на креmator ,ако не се лъжа.Отворен съм за вашите съвети или да ми пише някой от тези хора,които се занимават с тази дейност.Интересува ме И какви са цените?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че за съжаление вече няма как Келеша да ти настройва колата- лека му пръст.

Няма да казвам къде да я правиш, защото всеки си има мнение, но цените за ремапване варират от 350 до около 600 лв в зависимост от мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не слагай чип според мен. Този двигател е съвременен и не достатъчно проучен, вероятността да имаш проблеми е немалка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слaгaй при Стефaн, aз кaкто се виждa съм с чип от него и проблеми нямaм. Имa и вaриaнти с повече и по-мaлко гориво, вече зaвиси от товa, което искaш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен никой тунер не може да ти гарантира, че след чипа няма да имаш проблеми с турбина, скорости и вериги! Ако си решил да засилиш колата следва да поемеш и някакъв риск. Освен споменатите по-горе тунери съм чувал и добри отзиви за MADNESS - Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си сложих софтуер на Viezu, дават го че качва 45hp. Друго не съм пипал, колата върви доста по-приятно и новата динамика пасва по-добре на скоростната кутия. Общо взето на D върви като на S :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...