Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 4


Fireblood

Recommended Posts

Преди да трошиш, свали прозореца и удряй с тежки удари с ръка върху кората отвътре, отвън по купето, това в зоната на ключалката. Има някакъв шанс, да "оправи" студената спойка, ако е това проблема. Така си отворих багажник преди време.

Нямам идея, дали при свален прозорец има достъп до ключалката, ако има дори и дупчица, една пръчка може да пробваш да удряш директно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, колата ми е Б6 и копчетата на духалките и копчетата на централния плафон са с прозрачната пластмаса, имат диодчета, имат и кабелчета към тях, но не светят /така я купих/. Дали могат да "светнат" чрез ваг ком? Закачих я на ваг ком, пуснах за грешки и се оказа, че липсват копчета за мулти волана, но аз съм с обикновенния? Мнение? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или за прецакано копче на предната врата - често срещан проблем. Моето на шофьорската врата го сменях точно по тази причина - не можеха да се управляват задните стъкла от шофьора, от копчетата отзад си работеха.
Колеги копчетата на шофьорската врата със същият номер ли да ги търся или стават всичките от б6 б7.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги [emoji4]

Днес реших да изчистя колата и като отворих жабката видях че е леко мокра е единия край и съвсем леко опетнена (явно е така от известно но не много защото я чистя на две седмици редовно и щях да го забеляжа

Мих я от вън в понеделник и от тогава не мокрена

Опипах навсякъде по пасажерският мокет и е сух няма никакви признаци на влага!

Колата е б6

Ще съм ви благодарен за съвети и насоки за разрешаване на проблема

Благодаря [emoji4]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

05d279782ed9b9d0edfe7d5413a9b044.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че намерих проблема (поне се надявам )
Под акумулатора беше пълно с мръсотия и се усещаше влага така че продухвам всичко в отсега и почиствам
Явно някакси се събират под акумулатора защото около филтъа за купето и ECUто всичко е нормално
Дано да стм на правилната следа [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Black edition Борко, махай двата кръгли гумени маншона - единия е под акумулатора, другия под сервото. Има и един по-голям, овален, точно над кутията. Аз бях махнал и него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Благодаря ти много за съвета [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господа, моля за малко акъл по следния елементарен проблем:
Когато колата е изгасена, но ключа не е изваден, под волана тропа някакво реле. Като часовник, но 2-3 пъти по-бързо. Като махна ключа спира. 
Що е то?

Що чатка?

Що да го правим?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен почнаха да ми правят номера копчетата за прозорците, от шофьорската страна не работи автоматичното сваляне на пасажерския прозорец, пък от пасажерската страна с копчето не работи автоматичното качване.. та тия дни ще разглабям да пробвам с чистене, ако не ще търся нови.

Редактирано от simoV49
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , мисля че е от копчетата.При мен скоро беше същата схема, купих си от китайците целия шоф панел с копчета и всичко си дойде на мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се оказа, че като размърдам буксата на панела с копчетата и проблема се оправя. Пръсках контактен спрей, тествах и се оправи. След известно време пак същата работа. Нещо при мен става около самата букса на панела. Задържам буксата леко на горе и хоп всичко е 6, пусна ли я и не работи задното стъкло. Не ми се занимаваше повече понеже нямах резервни щипки.
Сега имам друго питане, имам някакъв блутут за говорене през телефона, който извеждазвука през говорителите в колата, да обаче музика от телефона през него не мога да пускам, може ли да се настрои ли незнам?
Ще кача снимки на модула.
Иначе имам и друг юсб модул, но ми се иска да мога и да вадя музика или радио от телефона. d3daecb3e0db5bf8d56fa051f82f8bd8.jpg7e0966e4b43e1887773034fbe1b13504.jpg948faab0a716edb44672489fad0a50bf.jpg5771d99e1ffb3e082aab552fdb3afa81.jpgabd34d87a096e231440892978109483a.jpg

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този блутут ли ми трябва, обаче ще може ли и да си пстане юсб модула?
#Aliexpress BGN 29.41 30%OFF | Car Radio Wireless Bluetooth Module Aux Adapter for AUDI Chorus Concert Symphony Navigation Plus 1/2 RNS-D Auto Accessories
https://a.aliexpress.com/_d6VWb9e

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А случайно на пред последната снимка на денсион модула свободната букса да е за aux кабел?

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да стриймва музика това, защото няма 16 битов синзъб протокол L2CAP 
Намери модела в нета и виж за какво е буксата, трябва да има AUX 

Редактирано от Prokopi90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...