Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 4


Fireblood

Recommended Posts

На 20.07.2021 г. at 23:49, NIKO написа:

 

Здравей колега. Може ли малко информация как точно се свалят, защото като свалих фара не видях никъде болтове да се премахне пластмастаа, която ги държи. В интернет не намерих клипечета точно за тях. Благодаря

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, Diido0 said:

Пичове Ауди А4 б6 1.8т, толкова ли са редки, че и хубавите вървят над 5000 хиляди лева за 20 годишна кола?
Моля дайте мнение, че съм се насочил към такъв модел, защото моята кола я блъснаха...

Карах едно такова AVJ 10на години от 6 до 17, докато не ме омляха... По двигател, ламарини, окачване и трансмисия не е пипано почти нищо, чат-пат дребни ремонти и най-скъпия - съединител. До към 200К км, което ми показваше, може да е била на повече. След тотала (2017та) и взех към 6К от каското и още 1000 за части. Колата беше 2и1ва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А  за Airbag-а, кой Torx ми трябва?

Питам понеже ще ги купувам на бройка. Не са ми нужни цели комплекти.

За кората зад волана знам че е Torx T8.

Редактирано от paci_4444
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Активирах си american style на мигачите на а4 б7, но отзад мигат стоп+мигач. Как може да се махне и може ли да си остане да мига само мигача? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от кодинга :) Моята е от Usa  и ми разделяха каналите на стоп-мигач за да мога да мина през Кат . Трябва ти човек който знае какво прави , че си е търсене :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.07.2021 г. at 21:34, Diido0 написа:

Пичове Ауди А4 б6 1.8т, толкова ли са редки, че и хубавите вървят над 5000 хиляди лева за 20 годишна кола?
Моля дайте мнение, че съм се насочил към такъв модел, защото моята кола я блъснаха...

B6 толкова си вървят. Преди една година взех мойта за 6500 без продавача да ми смъква, понеже след мен имаше опашка. Само не си взимай от автокъща. Там колите са купувани за по 500 евро и шанса да си късметлия е по-малък.

Редактирано от Georgi Pleven-Burgas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато натисна от вътрешната страна копчето за заключване на всички врати пасажерите отзад всъщност могат да си отварят на 2-рия път мисля. Моето копче ли е развалено или и при вас е така?

Редактирано от Georgi Pleven-Burgas
Грешка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,нещо не мога да намеря информационната табела на колата.Искам да видя кода на боята.Мисля,че трябва да е в багажника.Колата е Б6 авант.Пода на багажника където е резервната гума е облицован с пластмасови кори.Ако табелата е под тях,баси разглобяването ще падне.Моля за съдействие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги.. 

Ще използвам темата да попитам какви са запалителните свещи за модел А4 Б7 1.6 8ec.. Реших да си ги сменя сам, но ме интересува какви точно трябва да бъдат.. Нещо като номер? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OEM номера на свещите за твоята кола: 101 000 041 AC - BERU или 101 000 033 AА - NGK. Цената им е около 25лв./бр.

Редактирано от ivailo_slavov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте , нещо ме съмнява че наливам твърде много масло при смяната му . Модела е Б6 1.8 ТК , БФБ мотор 163 КС . Да покаже на щеката до максимум , сипвам около 4.7 литра . Ако можете , споделете при вас как е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...