Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 4


Fireblood

Recommended Posts

Може, ако екстрата е поръчана от антонио вивалди при покупката, т.е. ако комфорт модула я поддържа и огледалата са съответно оборудвани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже и да я поддържа (както е при мен), няма как да се активира/деактивира през VAG-COM или OBDeleven.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес забелязах, че перката на радиатора се включва на 102 градуса и след като свали температурата на 97 изключва (гледахме температурата през obd2) През същото това време температурата на таблото не мърда от 90 градуса! 

Въпросът ми към вас е нормално ли е да тръгва перката на 102 градуса но не по рано? 

Къде да търся причината? 

Благодаря ви. 

Б7 1.9 116 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

гледах това видео за смяна на стопа на Audi A4 Avant B6 2003г. комби и не успях да извадя болта и той падна в канала вътре в колата. Та сега новият стоп е на колата, но не е закрепен с болт. Ходих да купя в едно магазинче, където има всякакви болтове, но разбира се, ме питат за размер. Ще се радвам, ако някой помогне с това какъв е размера на този болт. В интернет намерих, че болтът е с някакъв номер N90967301 и като го написах, ми излязоха няколко сайта (един от които е този), но никъде не са написали неговия размер.

Благодаря предварително на всички, които ще помогнат!

bolt.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Наскоро си сложих къпхолдър и визитник с подсветки, сложих си инсталацията и всичко си свети, обаче явно липсва малкия светловод точно зад иконките. Светлината е доста слаба и е само в долния край на иконките. Някой има ли представа как изглеждат точно тези малки светловоди? Дали имат няккъв номер по който да ти намеря? Обърнах нета да търся но нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, искам да сложа някаква мултимедия на Б6 Седан Symphony 2

Заводски заден буфер в кората с усилвател в дясно. В радиото влизат 3 букси. На някои мултимедии или афтърмаркет радиа са с Евро букса с 2 женски. Каква е схемата, кой точно преходник ми трябва? Благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разпиновката на фабричното Симфони можеш да видиш от тук: цък!

 

За да имаш силен бас от суб-уфера в багажника през фабричния усилвател в задната кора трябва да вземеш сигнала от крайното стъпало на мултимедията за задните говорители и го прекараш през адаптер от високо към ниско ниво: цък!

 

Има ги и в Авител на малко по-висока цена: цък!

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой сменял ли е о пръстените на врътките за настрока на фаровете, откъдето влиза влага, да каже какъв размер са?

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера купих от морга един фар за Б6 с учебна цел.Така като гледам врътките не съм сигурен,че може да се извадят безболезнено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви да ми дадете ОЕМ номера на пръскалките за чистачките на предния джам за В6 (мъгла) - имаше някаква врътка с пръскалки от Сеат - коментирано е много пъти, но 30 минути си играя с търсачката и не го намирам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих ги.. ето ги:
 

Пичове, пръскалките на Seat Exeo са със следните номера:

 

3R0955985A - С подгрев (лява)

3R0955986A - С подгрев (дясна)

3R0955985 - Без подгрев (лява)

3R0955986 - Без подгрев (дясна)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сдобих се с "чекмеджета"/жабки/ за под предните седалки на B7.  Мога ли да ги монтирам без да свалям седалките?Салонът ми е S-line.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може без да ги сваляш от колата,но така или иначе трябва да свалиш 4-те болта,които държат седалката към купето.После накланяш седалката назад и се монтират без проблеми.Правих го,но салона ми не е S line,не знам дали има разлика.

Редактирано от didko_tl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегите с дигитални чейнджъри в жабките. Какви ползвате? Гледам предимно има от онези жълтите, след тях са Yatour черните и после Wefa-ta. Дайте мнение. Благодаря 

Screenshot_2021-12-06-07-32-59-36_c8557b5c44d4103912223f3ba7608b51.jpg

Screenshot_2021-12-06-07-32-32-47_c8557b5c44d4103912223f3ba7608b51.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отскоро съм с WEFA с блутут + преходник за RNS -D + 4бр. щипки за вадене на мултимедията, ми струва 170лв някъде всичко :)
Свири си перфектно, само на блутут между песните, когато ги сменя се чува някакъв шум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имам Ауди А4Б6 Авант и имам проблем с десен стоп, а именно: Трябва ми крепежа, в който се слага болта, който държи стопа. Дали някой знае какъв номер е или как да го търся това чудо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виждАл съм Валео, ВДО и Бош, `се оригиналдъ и първоначално "вложени".

НАЙ-оригиналната е.... новата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоп машинката е едно просто копче - няма какво да му объркат. Четвърта година карам с някаква си за 30-ина лева - няма ядове...

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, някой сменял ли е

О-пръстена на масления охладител? Става въпрос за 1.8т. 

Ако да малко инфо колко е сложно и инфо за самата смяна. Благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...