Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 4


Fireblood

Recommended Posts

Здравейте,

 

Как мога да достигна до заден десен мигач на А4 Б7 Авант?  Свалих един капак от корите, но се оказа, че там има усилвател и тонколона.  Трябва ли да ги демонтирам?

 

Предварително благодаря!

Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало изобщо да се сваля кората. Нямаш ли едни кръгли отрязъци в кората които като издърпаш се отварят и можеш да развиеш стопа с отвертка? Поне на седана е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще погледна. Да разбирам ли, че се вади целият стоп от калника за смяна на крушка?

Проблемът при мен е, че от време на време ми светва "изгоряла крушка на заден десен мигач". Когато включа мигача, проблемът изчезва и мигачът си работи. Забелязах също, че габаритът отдясно свети по-слабо. Според мен е лоша връзка или се губи "масата".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, след като го развъртиш през дупката целия стоп би трябвало да излезе навън. Най-вероятно ще трябва да зачистиш контактите на фасунгата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги здравейте...Искам да попитам колко тампона се сменят на магарето отпред...Намирам само по 2,а на снимки гледам че са 4 броя...Някой ако знае,моля да сподели......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

моля кажете има ли видове за стопове за audi a4 b6 комбито.

 

смених ги с TYC марка и двата сропове старите средата белия част беше малко по тъмно катп на голф 4 highline.

 

новите много са бели мигач и задно.

 

според пакета ли е или оригинал е така изглежда а алтернативите са по светли?

15EE05DA-F5A8-412C-99AC-170056595A27.jpeg

7C76045C-AACC-42F3-893B-B5E936DAF369.jpeg

Редактирано от by_tata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте Колеги.За много години,живи и здрави и само безаварийни. Колата е ауди а4 б6 1,9тди авф. Сутринта запали от третия път.тази вечер спирам пред мола връщам се и хоп пак същият номер от третия път.закачих я на ваг ком и никакви грешки няма.Някакви предположения??? Съмнявам се в клапана,който е на горивният филтър,който съм го сменил преди една година.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Митака55555 дано излезе от клапана на филтъра. Това е симптом, който може да се появи от много неща. Мен лично ми намирисва на о-пръстените на дюзите.

Успех и сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Даниел Д. написа:

 Пуши ли бяло докато върти стартера?

Ако пуши бяло от какво е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О пръстените са сменени преди пколо 60000
Датчика на тройника също с ваг
Тандем помпата е нова на ваг
Стартер,акумулатор са добре
Помпата в резервоара е добре,даже лятото и чистих цедката.
Синхро на вала е на 0
С нови филтри на манн и ваг масло съм на месец.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж все пак сутринта нивото на маслото как е.Ако е ОК и пак запали трудно паркирай я някъде на баир с муцуната надолу и като мине време пробвай да запалиш и сподели как е. 

Редактирано от veselin velchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@veselin velchev 

3 hours ago, veselin velchev said:

Ако пуши бяло от какво е?

Със старата глава пушеше бяло докато въртеше и се оказа, че леглата на дюзите са разбити и вкарва нафта от там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Да и внимавай като разкопчаваш фасунгата да не я счупиш,че няма намиране.Има я като оригинална част за 70 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет! Нормално ли е при студено време, каквото е сега, а и при не толкова студено, A4-ката с мотор AWX 131к.с. да пуши дим в син цвят? Понякога продължава 2-3 минути, а после го няма този дим. Дизел обикновен от лукойл сипвам, с BDC добавка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак казвам, само в студ и когато колата е престояла навън с дни. В гаража и при по-топло няма пушене. Да не е от маслото, предвид че не е от най-скъпите и хубавите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя ако сърба масло дали е скъпо или не няма значение.Възможно е и дюзите да не са много наред.Пуснете им един тест.

Редактирано от veselin velchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   1 потребител

×
×
  • Create New...