Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 4


Fireblood

Recommended Posts

Преди 4 часа, Stanley_S написа:

5х112, Центр.отвор 57,1?

 

 

тези двете строго са така, но ширината и офсета не е задължително да са толкова... Повечето 16ки са 7J, тва е напълно Oк, 6.5 също стават, то и 8J става (толкова широки 16ки е рядкост, но за ставането става). Офсета в диапазона ET50-25, като колкото по-голям толкова ще са по-прибрани... и така! 

 

Иначе и моята кочина допреди 2-3 месеца беше на 100% с носачите и тампоните, с които е излязла от завода. Сега е с нови тампони, но на оригиналните носачи. Карам си я само на 17ки 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има ли разлика в тоя модел джанти спрямо различните модели на Ауди?

https://www.olx.bg/ad/dzhanti-audi-17-originalni-CID360-ID7Hqj0.html

Въпросът е дали след като са карани на А6 ще станат и на А4?

Като цяло гледам, че се карат предимно на А4 и не ми се вярва да има различни варианти за А4 и А6, но да питам за всеки случай.

 

Редактирано от pampo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , можете ли да ми кажете ОЕМ номера на въздухоотвода от бронята към интеркулера . Ауди а4 б7 2.0тди 140к.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже как се сваля климатроника на Б6? Също ме интересува за най дясната духалка дали мога да я сменя без да свалям жабката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, не съм писал отдавна, защото нямах проблеми до сега. Смених маслото преди един месец, днес светна оранжева лампа, лейка сензор.Сега я закачих на кабел и видях, че има грешка p1654- 35-00 не може да се изтрие, грешката за маслото също не може, изтрива се за момент и пак се показва. Моля , ако някой знае да помага

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OIL или OIL Sensor?

Първото в жълт цвят е за ниско ниео на маслото,а второто,че има проблем,най-вероятно дефектирал датчик за нивото на маслото.

Постни тук грешката,за да стане по ясно,какъв е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, абе да ви питам...тези от вас, които имат електрохроматично огледало за обратно виждане, страничните огледала затъмняват ли се? Моето се затъмнява ама страничните не. Идеи някъде нещо да пипна? Или си е така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

На някои се затъмняват страничните, ама е рядкост. Повечето са само с централно затъмняващо се. Можеш да си закупиш странични такива и да се направи, но дори втора ръка са няколко стотин лева. А и не става просто да ги боднеш и да работят,ще ти трябва човек, който се занимава с такива неща, за да се окабелят, обучат и т.н.

Редактирано от Fireblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страничните електрохроматични се познават по това, че имат дебел черен кант около стъклото. Обикновенните са си само стъкло - няма кант по края. Моето шофьорското е прегоряло малко в долния край и не затъмнява там, ама още не мога да прежаля $$$ за смяната. Само за стъклото искат от 100 нагоре...

 Освен окабеляване май и модулите на вратите трябва да са правилните....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че не е толкова просто да си намеря джанти за В6-цата с точните размери на оригиналните джанти. Най-вече разликата е в централния отвор - не е 57.1.

Предлагат втулки. Това ОК ли е? Има ли някакви проблеми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, обаче трябва адаптация в двете посоки (таблото към ECU-то и ECU-то към таблото). Става с Abrites и други подобни. Има също малък шанс таблото ти да е софтуерно заключено и да не може да се адаптира (моето се оказа такова). Тогава трябва да сменяш и него и да купиш нови транспондери.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля за мнение!
Двата ремъка заедно с водна помпа са сменяни в сервиз преди 1000 мили около 2000 км (на 6.11.2018).
Нормално ли да има такава разлика във видът им[emoji848]
По фактурата ми излиза марката на ремъка
Колата е 1.8 T Q BEX
Благодаря за мненията 3dbdebc5a024c395b458fcf579cd4679.jpgb9b3d14787b6abbdcab18cdc753465c8.jpgdfd0a0189bc42b1c096ab7ecdfb4c5ad.jpgf1308f49b98a43c0b996ba49715db4ec.jpg486f33627eff9b4e945688abafac1c05.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...