Jump to content

А4/Б6 Ксенон или LED?


A4Power

Recommended Posts

Здравейте, имам проблеми с късите. Отдавна им се ядосвам, че светят колкото да ме виждат отсреща и сега съм решил да сложа ксенон или LED. Някой има ли мнение кое е за предпочитане? Искам вечер като карам на къси зайците да припадат. Някакви съвети как да ги направя да светят като ден? Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, vladimir7979 said:

ако искаш зайците да припадат,смени колата:hilezh:, с този модел няма да успееш

Има време за смяна, колата е перфектна и обикалям Европа с нея. Двигателят е 1.9 TDI 130 к.с. 6 скорости, един от най-добрите двигатели. Никога не съм имал никакви проблеми с тази кола. Единствено искам да оправя светлините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искаш подобрение ,колегата нико ти е отговорил,но ако очакваш осветяване като на съвременните автомобили,просто забрави,и аз пътувам много и моите са пълен шит

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, vladimir7979 said:

ако искаш подобрение ,колегата нико ти е отговорил,но ако очакваш осветяване като на съвременните автомобили,просто забрави,и аз пътувам много и моите са пълен шит

Да, разбира се... просто искам подобрение. Писна ми да не виждам нищо в тъмното когато съм на къси.

2 minutes ago, NIKO said:

С нови или добре рециклирани фарове с HID.

Благодаря за съвета. Ще разгледам вариантите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същия проблем със същата кола. Оказа се че рефлекторните на лупите са заминали. Изпратих ги за рециклиране в една фирма и за 50 лв фаровете светят невероятно със старите крушки. Родих се :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мога да се похваля със хубави къси. Фаровете ти са за рециклиране най-вероятно. Нямам ксенон, но са много запазени и светят прекрасно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, filchev написа:

Аз имах същия проблем със същата кола. Оказа се че рефлекторните на лупите са заминали. Изпратих ги за рециклиране в една фирма и за 50 лв фаровете светят невероятно със старите крушки. Родих се :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Колега, ще кажеш ли коя е фирмата за рециклиране и някакви координати нейни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови фарове Валео H7+H7 има за към 600лв,афтермаркет като Depo,Johns,Prasco и други се намират за около 200÷300 лв,не знам колко са читави но някой колеги ги хвалят повече от рециклирани  оригинални Валео.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен за 1 брой нов оригинален фар Валео ми искаха над 400лв. Затова си взех чисто нови Депо за по 120лв/бр и съм доволен. Новото си е ново...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше преди около 2 години. От 1 магазин на ул Цар Симеон в часта м/у Опълченска и Одрин. В къщи трябва да имам визитка, ако те интересуват подробности.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи то излиза, че ако си купя нови Депо и успея да си продам старите в OLX за по 80-тина лв (въпреки, че Валео май вървят по към 100-тина лв 2-ра ръка), вероятно ще ми излезе по-евтина процедурата от рециклирането.

Въпроса, който остава е : кое ще изкара по-дълго - рециклиран Валео или нов Депо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно че Депото трудно ще изкара повече от 2 или 3 години но пък при цена от около 220лв,може човек да си позволи да си ги замени с нови.Тъжната истина е че от Ауди по отношение на фаровете много ,ама много са се изложили.Като видя някой приятел с кола за 2000лв а фаровете му светят за страх и ми става лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рециклирай си оригиналните фарове (рефлектори), полирай стъклата ако имат нужда и ще се изненадаш колко приятно светят фарките :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/%D0%A4%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%9B%D0%B0%D0%B9%D1%84-312969235773767/

Това е човека за възстановяване на фарове

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.01.2019 г. at 22:56, filchev написа:

Аз имах същия проблем със същата кола. Оказа се че рефлекторните на лупите са заминали. Изпратих ги за рециклиране в една фирма и за 50 лв фаровете светят невероятно със старите крушки. Родих се :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Може ли да качиш снимки как ти светят вечер? :)

А някой да си е правил фаровете при CarValeting?Доста добри отзиви се чуват за тях.

Редактирано от omonkes
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...