Jump to content

Audi RNS-E Navigation Plus 2019


Recommended Posts

Преди 2 часа, gentazio написа:

img burn използвам но при опцията change book type няма в списъка pioneer и няма как да избера и отметна dvd+r dl media 

dvd-rom

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Здравейте, колеги. Интересува ме следното... предстои ми пътуване до Анталия, Турция с автомобил и бих искал използвам навигацията на автомобила, но уви... никъде не намирам информация за наличието на карта на Турция. Ако има някои, който е запознат, моля да сподели. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Здравейте колеги, от скоро съм собственик на Audi A3 Sportback 2006 с навигация RNS-E MK1 и нямам диск за навигация. Софтуерния ъпдейт на навито е доста стар - SW: 0500 / HW: 72 и до колкото съм информиран последния е 0650... Въпросът ми е, как да ъпдейтна до последния софтуер и да запиша картите от 2020? Със записването само на DVD 3 от 2020 година, ще се ъпдейтне ли и софтуера или трябват 2 отделни диска, един за софтуер и един за картите? 

Ако трябва отделен диск за софтуера, от къде мога да сваля въпросната версия 0650? 
Също така имам външна записвачка на LG, дали ще стане с нея?

Благодаря! :) 

Редактирано от j3r1ch0o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, ShadowM said:

Трябва да стане с диска с картите

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk
 

Само със записване на DVD 3, ще се ъпдейтне и софтуера ли ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с дисковете след записване с ImgBurn. Записването минава гладко и без проблеми и грешки, но когато поставя диска в навигацията (RNS-E) излиза грешка "The CD/DVD disc is not undreadable" или нещо такова. 

 

Някакви предположения ? 

 

 

Редактирано от j3r1ch0o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замърсена оптика

Некачествени дискове

Неправилен модел записвачка

 

други грешки по .iso-то и т.н

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.09.2021 г. at 18:28, j3r1ch0o написа:

Привет, у меня проблема с дисками после записи с помощью ImgBurn. Запись идет плавно, без проблем и ошибок, но когда вы вставляете диск в навигацию (RNS-E), вы получаете ошибку «CD / DVD диск не читается» или что-то в этом роде. 

 

Есть догадки? 

 

 

Ако другите дискове могат да се четат, проблемът е в записания диск... Опитайте с друг диск и друго DVD записващо устройство... Мисля, че това е най-бързият начин за решаване на проблема... 🙂

Редактирано от TimTaylor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...