Jump to content

adaptive cruise control


Unbeatable

Recommended Posts

Здравейте , от скоро съм собственик на ауди а8 4.2 тди , за което много се радвам ххх :) Закачихме я на ваг ком и изкарахме скритото зелено меню. След тази интервенция (поне аз така си мисля) спря да работи круиз контрола , изписва ACC not available! Ако някой колега е запознат нека сподели какво да направя или да я закарам на диагностика някъде.....
П.п Колата е с дистроник

Редактирано от Unbeatable
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вагкома е на един роднина , ще отида утре най-вероятно да я закачим , че е малко досадно да не работи круиз контрола :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Тва е много обща справка за всички грешки в модулите на колата. На теб ти трябва да влезнеш в конкретен модул и там да прочетеш същинските грешки. Това, което си снимал в момента нищо не ти казва, освен че имаш "някакви" грешки в няколко модула.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това е все едно да снимаш съдържанието на втора страница на някоя книга. Виждаш ли по скролера колко много още има надолу? Трябва да дадеш Save и после да намериш файла в C:\Ross-Tech\VCDS\Logs (или където си го инсталирал).

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Другия момент е като сте активира ли зеленото меню, дали сте пипали стойностите вътре и да не сте махнали отметката на ACC, тогава е нормално да не стартира. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...