Jump to content

Подгрев на стъклата


jijinio_1974

Recommended Posts

Работят постоянно , независимо от температурата. Казват , че има някои с датчик за температура , но при мен и лятото яко греят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На по-новите модели имат датчик и се включват само при температури под 5 градуса, което според мен е тъпо, защото често се получава конденз и при по-високи температури. На моята Б7-ца нямат и работят винаги като включа награвателя за задното стъкло.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен без включен бутон си включват още с запалването на колата

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, CVT написа:

Да, на твоя модел Ауди така си е фабрично.

Т.е.няма изключване?

преди 18 минути, CVT написа:

На по-новите модели имат датчик и се включват само при температури под 5 градуса, което според мен е тъпо, защото често се получава конденз и при по-високи температури. На моята Б7-ца нямат и работят винаги като включа награвателя за задното стъкло.

 

При мен без включен бутон си включват още с запалването на колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, CVT написа:

Не дърпат много ток за запалена кола и няма защо да те притесняват.

Да не се пукне стъклото,лятото?

Преди 3 часа, CVT написа:

Да, на твоя модел Ауди така си е фабрично.

Т.е.няма изключване?

Преди 4 часа, CVT написа:

На по-новите модели имат датчик и се включват само при температури под 5 градуса, което според мен е тъпо, защото често се получава конденз и при по-високи температури. На моята Б7-ца нямат и работят винаги като включа награвателя за задното стъкло.

 

При мен без включен бутон си включват още с запалването на колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е тъпо, защото така се прецакват самите стъкла. Разлива се течноста вътре и се ебава стъклото ама кво да се прави, едно стъкло 15-16 лева. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още с даването на контакт започва да греят.Датчик,мисля,че е по-добре да няма,понеже си има конденз,замъгляват се или са мокри.А и не мисля,че дърпат много ток.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, има ли филм да е изгорял подгрева или нещо да се е прекъснало по системата, за да не подгрява? Като си взех колата през 2017г. беше с обикновено стъкло, но веднъж го махнах и видях, че има букси. Взех си огледала с букси, но не разбирам дали работи или не. Понякога е супер чисто, друг път си стоят капките с вода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави чистото, само като ги пипнеш и ще разбереш дали подгрява или не.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След работа ще го пробвам да разбера най-накрая. А ако не подгрява, а в същото време има букси, къде би било логично да се търси проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е топло стъклото има и вероятност да имаш датчик за температурата и това го имай като идея. Също така може и да се включват от копчето за подгрев на задното стъкло. Вече ако не е това кабелчета или бушон. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...