Jump to content

Музика през bluetooth


bisqo

Recommended Posts

Здравейте, от скоро съм собственик на А4 b8 2014 и искам да попитам какви са опциите ако искам да пускам музика през bluetooth понеже нямам ubs\aux изход. Благодаря предварително за конструктивтите отговори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпо е колега. Аз имам само Bluetooth за връзка при телефонни обаждания и преди няколко месеца звънях да питам, колко ще ми струва да ми го ъбгреднат и цифрата беше солена по спомен. Трябва да имаш вход за карта и може през него да си слушаш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти имаш блутуут ама колата ти е пре-фейс, а неговата е фейс.

@bisqo колата има ли фабричен bluetooth и с каква мултимедия е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да има фабричен и телефона ми се свързва за обаждания. мултимедията честно казано не знам каква е, само че озвучението е harman ако то има значение. Аз след като разпитах някои познати също разбрах, че ъпгрейда е доста пара и минах на вариант Bluetooth през радио и така ми излезе само 40 кинта :) Самото устройство съм го включил в 12v буксата в подлакътника за да не се вижда. Е да вярно звъкът не е кристален но за тия пари толкова. Благодаря на всички отзовали се

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега когато ти е натиснат бутона multimedia https://drive.google.com/file/d/1124308MyQke_EikIqHgBoVHfPHpWazZK/view?usp=sharing

в горния десен ъгъл имаш бутон Source, като го натиснеш ти показва кой вход можеш да ползваш.

https://drive.google.com/file/d/1kT2nfs18joiLINAJu5OJ0sFBc8j55xOR/view?usp=sharing   Последното меню е блутуут аудио. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето при мен AUX и bluetooth липсват, имам само SD1, SD2 и DVD

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Само малко да ъпдейтна, с такъв кабел си реших проблема. Няма го пращането при ползването на bluetooth fm трансмитери. Дано съм бил полезен 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно и аз щях да питам дали нямаш нещо повече. Моето е с ММИ 3GH но блутут ми се връзва само като хендсфри. Реално само мога да говоря през тела, не ми го намира като опция да слушам музика. Този кабел предполагам за да го ползваш, все пак трябва колата ти да има нещо повече в ММИ-я. Иначе аз дори не знам къде бих могъл да го включа това нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен за този кабел има изход в жабката. Иначе до колкото успях да разбера MМI ми е 3G но уви нищо повече незнам дали има като екстри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си 2014 твоето май е 3G Plus с прибиращия се екран над централните духалки за климатика, нали? Те имат повече опции, една от които е тоя изход.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали Ауди са имали по-голяма недомислица от точно този прибиращ се екран който не се прибира. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 hours ago, fifipaldi said:

Хора, по-добре не пишете ако не сте сигурни в нещо, последните 2 мнения са тотал :).

Прав си, че не е добре да се пише, преди да се провери.

 

Обърках се, защото на новите А4-ки екранът пак стърчи над духалките (същата грозотия като при Мерцедес). Мислех, че се прибира също като на А7. Моя грешка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте,
А това защо е такава цифра и каква му е разликата с кабела, който е закупил колегата bisqo по горе в темата?

https://www.amazon.com/invery


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...