Jump to content

Избор на ТВ бокс


Recommended Posts

Здравейте,

 

Някой от вас ползва ли (андроид)тв бокс, какви са ви впечатленията?

 

Скоро ги видях в реклами по сайтовете, струват 70-80лв и пише че можеш да гледаш с тях безплатна телевизия, включително и спортните канали.  

Това ми е основната цел на мен, понеже БГ телевизиите се оляха вече, канал за ШЛ - платен, висша лига - платена, испанското - платено, като ги събереш всичките се получава една сума от 30лв дето трябва да я даваш всеки месец, което ми се струва излишен разход. 

 

За нещо такова говоря например: 

https://www.emag.bg/smart-tv-boks-android-tv-box-bezplatna-televizija-hdmi-wi-fi-internet-tv-4k-mxq-pro-black/pd/DHMHJJBBM/

https://www.alo.bg/5184725

 

Какви приложения използват тези джаджи? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боксовете повечето са еднакви, разликата е основно в рам-та и рядко тут-таме в процесора. Повечето идват с Коди, което е много добро приложение - там всичко става с адд-он добавки, които хора от цял свят изготвят за различни нужди. Настройката може да ти е малко тегава и объркваща, затова най-добре е първоначално да ти го настрои някой който разбира от това. Иначе освен Коди може да ползваш и всички други приложения от Гугъл плей за андроид телефони и устройства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам три.

S905, S905X и S912.

Всичките са с това, защото андроид си имам на тв.

Вече не ги ползвам, освен ако не искам пълен шаш-миш-маш: UHD, 10bit, HDR с DD TrueHD или DTS-HD...

Телевизии не ме интересуват особено, та не знам.

 

Ае, живи и здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, martio_b4 написа:

Боксовете повечето са еднакви, разликата е основно в рам-та и рядко тут-таме в процесора. Повечето идват с Коди, което е много добро приложение - там всичко става с адд-он добавки, които хора от цял свят изготвят за различни нужди. Настройката може да ти е малко тегава и объркваща, затова най-добре е първоначално да ти го настрои някой който разбира от това. Иначе освен Коди може да ползваш и всички други приложения от Гугъл плей за андроид телефони и устройства.

 

Благодаря за обяснението. 

Имаш ли идея, Диемите (спортните) има ли ги в това Коди? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда да е през Коди - Диема си имат приложение за Андроид: цък! Ти искаш да ги гледаш безплатно ли?

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моя бокс ги няма, ама аз не съм искал спорни канали, ползвам го за филми. Конкритно за Диема не знам има ли я безплатна, но има стотици безплатни спортни програми от цял свят, трябва просто някой да ти го настрои и добави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз лично не знам, ама ето един пример за човек който продава готови настроени със Диемите дето иска колегата, и предполагам срещу заплащане може да настои и други тв боксове.

https://www.olx.bg/ad/diema-sport1-2-max-sport-1-2-3-4-hbo1-2-3-cinemax-s-tv-box-tanix-CID632-ID7KMFk.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...