Jump to content

Ново турбо


veni 76

Recommended Posts

Това ми беше мисълта , да сменя тях ,после турбото и накрая  при мапера.  А какво може да правят ,примерно да прекъсва  колата или да забива за да си знам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста си неориентиран. B)

Какъв ТК ще слагаш? Ще му използваш ли капацитета докрай?

К03 073 ако го надуеш над 1бар дюзите от BEX не стигат. Трябват от ВАМ 06A906031BC. При К04 015 е същото положението. Даже може и тези от ВАМ да са на 100%, което не е добре.

Самите бензинови инжектори се сменят за под 10мин. Какъв е смисълът да се кара дълго време с тях. С тези от ВАМ двигателят няма да работи. Те трябва да се сменят преди качване на колата на диното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да сложа турбо  от Вех К03 073, просто искам да  е малко по бърза . Имам купени такива дюзи от Вех. А тези които написа направо стават без преправяне ли и от каква кола са . Извинявай но не съм толкова запознат затова питам . И после дали не трябва по голям кулер ,защото ВЕХ са  с 2 от двете страни . Колко коня мога да извадя се чудя ? И последното ми питане е става ли кутия 6 степенна ръчна от ВЕХ при мен и ще разтовари ли малко двигателя?

Колега МММ 1,радвам се че ми изясни някой неща , ще се радвам още на помоща ви!!!

Редактирано от veni 76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко по темата е отдавна описано и проиграно.

Турбо си имаш друго не ти трябва. Пращаш го в https://grturbo.com/ да му сложат компресорна перка от 073. Бензиновите инжектори, които си взел трябва задължително да минат проверка и да се сменят филтърчетата. Много съм останал доволен от този https://www.facebook.com/UIC-Ултразвуково-почистване-на-инжектори-614162862118435/

Макар че на мой автомобил никога няма да сложа дюзи минали на ултразвук. Пращам  само за проверка и нови филтърчета.

Монтираш всичко с нова маслена магистрала на ТК. Махаш катализатора и на ремап. Допълнителен кулер не е задължителен за тази конфигурация.

Редактирано от МММ1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...