Jump to content

светеща лампа на подгревната свещ и check


daniela98

Recommended Posts

Здравейте колеги бих искала да попитам дали някой се е сблъсквал с проблем като моя. Светна ми лампата за подгревните свещи + check-а и губи мощност. 

A1EE0431-C1F9-4EEE-AF0C-BD51772D6B3A.jpeg

Редактирано от daniela98
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемите може да са много, лампата само съобщава за наличието им, за локализиране на точния... търси диагностика с вагком(vcds) или сервиз. Иначе никой не може да каже по светеща лампа какво е.

 

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен светна чека и сигнализацията за подгрев на свещи мигаше (без да се включва сигнализация на таблото за запушен филтър).При 2200 об. влизаше в авариен режим ( об. до 1800 и скорост до 70 км/ч).При загасяне на двигателя след 1-2 мин се оправяше до следващото вдигане на обороти над 2200

Оказа се диференциален датчик за налягане на ДПФ филтъра (следи наляганията пред и след филтъра, като при разлика указва на компютъра степента на запушването на филтъра и съответно вади сигнализация на таблото за запушен филтър).

Лесно се хваща с диагностика с живи данни. Така описаните сигнализации намерих какво значат в чужд форум (това е сигнализация описана от АУДИ в специализираната им литература).

Надявам се да съм ви бил полезен.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...