Jump to content

Покупка на игрова конзола


Recommended Posts

Колеги малкият иска плейстейшън 4, гледам ги по-сайтовете 600-800-1000 лв... Какво да гледам да не се объркам при покупката? Едните явно са по-мощни ли знам ли... И къде са на най-добра цена? Мерси предварително.

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз тогава видях, че са около 400лв. И сега настръхнах, като ги видях колко са :D На тези ПРО по-хубаво вървят игрите предполагам...

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай PRO, само то плейва в 4К. Другите са само Full HD.

 

Втора ръка ако гледаш - Slim 500 или 1000 GB, задължително матов, защото той е второ поколение.

За мен нов Slim да се купи в момента е безмислено. Ако е нов - pro, ако е Slim - втора ръка има и с гаранция бройки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защото тук са такива цените, аз на децата плейстейшъна та купих от Германия преди повече от две години за 189 евро, Слим 500 ГБ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, dafil said:

А има ли значение,ако ТВ-то е Full HD?

 

Не е само до резолюцията. Про-то е с по-мощен хардуер.

 

https://www.trustedreviews.com/news/ps4-pro-vs-ps4-2941086

 

П.п.: Даже 4к не е баш 4к :)

Редактирано от darknessevil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, искам нов да му взема другия месец за РД, ще е Pro значи, въпроса е къде са най-изгодни цените, то има време още де.

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, искам нов да му взема другия месец за РД, ще е Pro значи, въпроса е къде са най-изгодни цените, то има време още де.

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk

Виж в ozone.bg, аз си вземам и игрите от там. Често излизат с много добри оферти.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли значение,ако ТВ-то е Full HD?

Про-тата до колкото знам изкарват повече детайли в графиката. Не съм сигурен обаче, дали това не зависи и от самата игра освен от конзолата.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По спомен...SONY не извадиха ли PRO само заради VR ? Нещо изоставаха там и набързо пуснаха 4 PRO с поддръжка на VR. Може и да съм в грешка.

Аз имам в нас 4 слим 500, купена нова. С 4-5 оригинални игри купувани и сваляни на харда. Баси.....поне 6 месеца не е пускана :hilezh:

Мисля я купих основно заради GRAN TURISMO. Скоро се бях замислил да я пусна за продаване....то дали има и 1 месец сумарно ползване :stupid: Ама като знам какво "оферти" шЕ има в преебалника......:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакъв смисъл да взимаш Pro. Особено пък за дете...никаква разлика няма да види.

По-скоро важно е телевизора да поддържа HDR, там вече разликата е огромна.

Редактирано от theuser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прото поддържа 4К или по-висок фреймрейт докато играеш. Повечето игри имат сериозна разлика и поддържат про режими. Да не говорим, че ако искаш VR без про не става. Аз друго не бих взел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На теория е така. Имам ги и двете вкъщи и на най-популярните игри разлика с просто око не виждам. VR не съм тествал.

Без съмнение Про-то е по-по-най, но за мен лично разликата в цената не си заслужава.

Да не говорим, че PS5 е just around the corner.

Редактирано от theuser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just around the corner my ass. 2021 най-рано. Пък на един томб райдър ако не видиш раликата да речем значи не е проблема в пс-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А решено ли е да е PS4? Аз съвсем скоро си взех One S кашона и ако те интересува мога да ти дам някакви насоки.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато го взимах се чудех за X версията, но цената й е почти двойна и си заслужава единствено ако имаш 4К тв и играеш 4к заглавия, които не са много. One S също поддържа до някъде 4К, но X-a се води че поддържа native 4K. Играя предимно рейсинг игри, тук таме tomb raider, plants vs zombies GW и да ти кажа въобще не съжалява, че не взех Х-а, не мисля че си заслужава разликата в парите, а съм с 55" 4K тв. Взех го от Технополис за 480лв. Дизайн му е приятен и компактен, джойстика работи с обикновенни батерии, веднага си взех презареждаеми. Има вариант конзолата да седи вертикално. Има вход за сигнал от сет топ бокс и IR сензор отпред. Ето ти супер оферта https://www.technopolis.bg/bg/Game-consoles/Game-console-XBOX-ONE-S/p/33896

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още по евтино ще минеш с един тетрис. Има приятен дизайн, а със зарядни батерии може да кара вечно. Няма значение и какъв телевизор имаш.

Вместо с тая не на място ирония можеш да кажеш какво повече ти дава по-скъпия PS4?

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 мнения по-рано съм написал - по-добър фреймрейт, поддръжка на 4К телевизия и VR. Дори само заради фреймрейта си заслужава защото игрите вървят драстично по-мазно, което е доста по-добре за очите примерно. Ама то никой не чете, основно се пише :)

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...