Jump to content

A4 B9 Allroad - въздушни възглавници и колани след катастрофа


GeorgiS23

Recommended Posts

Не могат да се правят такива заключения. Таблата и на 15-годишните Аудита се заключват след 100 км и не могат да се коригират след това от Порше. Това означава ли че показват реални километри? 😉

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Здравейте и извинявам се за събуждането на тази стара тема, но ми излезе в нета. Някакви отзиви за тези teknik auto или както там точно бяха от линка на миналата страница? И по-конкретно ме интересува частта с еърбега дали успяват да го направят за да работи ако някога пак му се наложи? Някакви предположения или впечатления какво представлява самия процес по "събиране" на еърбега, пълни ли се с някакъв газ или нещо такова? И ако има други фирми, които предлагат същото и имате впечатления, ще съм благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
На 30.03.2019 г. at 0:50, GeorgiS23 написа:

@zhelyazA6

идеи и препоръки са винаги добре дошли.

Намерих коланите и въздушните колани, но все още стой проблема с SRS модула, който ще трябва да се ресетне.

Остана да набавя и въздушната възглавница в пасажерсакта седалка и добър тапицер, който да я зашие.

Ще се радвам ако споделиш допълниърлни насоки и предложения.

Здравей! Какво се случи с колата имаше ли нужда от ресет на срс модула? Понеже имам същия случай и аз 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...