Jump to content

Xenon или Led за фарове с лупи


Recommended Posts

Аз мога роман да напиша за тези LED- ове, слагах и на къси и на дълги! @bsdnikolov  ми се смее с глас!:hilezh:

Тези с охлаждане светят силно, но без лупа, само на рефлектор разсейва светлината и е доста неприятно да се кара срещу автомобил с 

такива крушки! При фара с лупа резултата е доста добър,линията на осветеност е там където трябва!

LED без охлаждане свети слабо,за фарове не става, но пък е едиствената крушка която се събира в дългите и се затваря капачката!

Гъзария, ноо светене няма!

Виж:

IMG_20190323_134932yiirkXappSIBLLO7QBBi1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не се хабете с тия измишльотини :)

Ако се заслушате покрай някоя по-нова талига на бензин масло и вода и чуете свистене от перки .... да знаете, че чувате вентилаторите на охлаждането на тия тъпи лед фарове. 

 

Ксенон - 4300 - жълтее /топло бяло

------------ 5000 - неутрално бяло /студено бяла светлина

-------------6000 - илиенци ..... 

халоген - 3400-3700 /жълтеняво /дневна слънчева светлина/ която се доближава най-много до every day light ;)

 

извинете за спама !

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

На колите имам тайвански фарове с лупи Депо и Сонар, с китайски ксенон - 10-на годишен. На Депото на А3-та няма осезаема разлика м/у 5К и 6К в осветяването на пътя, обаче на Сонара 6К свети осезаемо по-зле от 5К, особено на мокър път! 5К ми е идеално...6К, не благодаря!. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...